• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • До уваги громадськості

/Files/images/2020/veresen/1 (1).jpg/Files/images/2020/veresen/3 (1).jpg/Files/images/2020/veresen/4 (1).jpg/Files/images/2020/veresen/5.jpg/Files/images/2020/veresen/6.jpg/Files/images/2020/veresen/7.jpg/Files/images/2020/veresen/8.jpg/Files/images/2020/veresen/9.jpg

ОГОЛОШЕННЯ

Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Покровської міської ради Дніпропетровської області» (вул Л.Чайкіної,15, м. Покров Дніпропетровська область, 53300):

-практичний психолог;

- учитель-логопед;

-учитель-дефектолог;

-учитель-реабілітолог.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ:

-громадянство України;

вільне володіння державною мовою;

-повна вища педагогічна(психологічна) освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія”, “Лікувальна фізкультура» за спеціалізацією: логопед, сурдопедагог, олігофренопедагог, тифлопедагог, а також практичний психолог, вчитель –реабілітолог;

- стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) такі документи: заяву про участь у конкурсі; заповнений особовий листок з обліку кадрів (форми П-2); автобіографію; одну фотокартку розміром 4смх6см; ксерокопію документу про освіту; ксерокопію атестаційного листа; (за наявності); ксерокопію посвідчень про курсову перепідготовку (за наявності); ксерокопію паспорта громадянина України (с.1,2,11); ксерокопію трудової книжки; письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Документи приймаються з 28.01.2019р. по 08.02.2019р. за адресою: ___________________________________, комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр Покровської міської ради Дніпропетровської області», каб. 109.

З умовами конкурсу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті управління освіти.

Інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати за телефонами: 4-41-42, відповідальна особа – Демуш Вікторія Анатоліївна.



Зразки ситуаційних завдань для проведення конкурсу на посаду керівника.

Перелік питань на перевірку знань законодавства і функціональних повноважень кандидатури на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти.

ПАМ’ЯТКА
для мешканців Дніпропетровської області про порядок оповіщення
у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру, а також укриття в захисних спорудах

ОПОВІЩЕННЯГоловний спосіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення по мережі провідного мовлення (через квартири і зовнішні гучномовці), а також через мережі радіомовних станцій і телебачення, пересувні автомобілі, оснащені гучномовцями.
Для привернення уваги населення в екстремальних випадках перед передачею інформації включаються сирени та інші сигнальні засоби.
ЗАПАМЯТАЙТЕ! СИРЕНА І ПЕРЕРИВІСТІ ГУДКИ ІНШИХ СИГНАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ОЗНАЧАЮТЬ СИГНАЛ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ – „УВАГА ВСІМ!”.
Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і слухайте повідомлення центральних та місцевих органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів з питань надзвичайних ситуацій.
На кожний випадок надзвичайних ситуацій підготовлено варіанти повідомлень на можливі надзвичайні ситуації.
Після подачі звукових сигналів (сирени, гудки тощо) передається мовна інформація про надзвичайну ситуацію.
Вислухавши повідомлення кожний громадянин повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками.
ПОВІДОМЛЕННЯ ВКЛЮЧАЄ: інформацію про надзвичайну ситуацію, місце і час виникнення надзвичайної ситуації, територію (райони, масиви, вулиці, будинки тощо), яка потрапляє в осередки (зони) ураження, порядок дій при надзвичайних ситуаціях, інша інформація.
КОЖНИЙ ГРОМАДЯНИН, який знаходиться на роботі, повинен виконувати всі розпорядження керівника цивільного захисту суб’єкта господарської діяльності у відповідності з планом цивільного захисту, а також приймати участь у проведенні аварійно-рятувальних робіт у складі формувань або за вказівками органів управління цивільного захисту.
ЯКЩО ГРОМАДЯНИН ЗНАХОДИТЬСЯ ВДОМА, при виникненні надзвичайних ситуацій, він повинен:
тримати вдома постійно включеними радіоприймач та телевізор для того, щоб слухати розпорядження і вказівки центральних та місцевих органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів з питань надзвичайних ситуацій;
повідомити про отриману інформацію сусідів;
постійно тримати при собі засоби індивідуального захисту, а також медичну аптечку, документи (паспорт, військовий квиток, документи про освіту, свідоцтво про народження дітей, пенсійне посвідчення, трудову книжку та інше), гроші, засоби зв’язку, предмети особистої гігієни, запас їжі та води;
провести у квартирі (домі) протипожежні профілактичні заходи (виключити газ, водопостачання, електропостачання та інше), підвищити захисні властивості квартири: зачинити вікна, ущільнити їх;
знати місце найближчого укриття (підвальне приміщення, паркінг тощо), де можна укритися.
ЯКЩО СИГНАЛ ЗАСТАВ ВАС У ТРАНСПОРТІ, ГРОМАДСЬКОМУ МІСЦІ (магазині, театрі, на ринку тощо) негайно уважно і спокійно вислухати повідомлення, визначитись, де поблизу знаходиться укриття і, як найшвидше добратися і укритися в ньому, а якщо є час, якнайшвидше добратися до дому і діяти у відповідності з отриманими вказівками.
АДРЕСУ ВАШОГО УКРИТТЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ВИ МОЖЕТЕ УТОЧНИТИ У ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ КОНТОРАХ

Звернення рятувальників до батьків

Рятувальники Покровського МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області звертаються до батьків! Не залишайте дітей без нагляду! Приділіть увагу нагадуванню правилам безпечної поведінки! Розкажіть малюкам про основні небезпеки, які можуть підстерігати їх вдома! Навчіть правилам безпечного використання газових та електричних приладів. Безпека дітей залежить в першу чергу від батьків! Спілкуйтесь із дітьми, навчайте їх основам безпеки життєдіяльності, виховуйте культуру безпечної поведінки.

Основними правилами, якщо дитина залишається сама дома, мають бути:

1. На видному місці напишіть телефони, по яких він може швидко зв'язатися (ваша робота, мобільний, служба порятунку «101», міліція «102», швидка допомога «103», сусіди).

2. Постійно повторюйте правила безпеки, влаштовуйте маленькі іспити, розбирайте помилки.

3. Самі неухильно виконуйте правила безпеки. Будьте прикладом.

4. Приберіть всі предмети, якими він може поранитися.

5. Перевірте, чи не залишили ви включеною воду або газ, чи вимкнули електронагрівальні прилади.

6. Не залишайте на видних місцях пігулки та інші ліки.

7. Вирушаючи з будинку, прибирайте ріжучі предмети та сірники, запальнички.

8. Навчить правильно поводитися з телевізором, комп’ютером та електрочайником.

9. Пояснить, що лазити в електричні розетки заборонено, а тим більше засовувати в них сторонні предмети.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих. Бережіть себе та своїх близьких. При виникненні надзвичайних ситуацій телефонуйте до Служби порятунку за номером 101.

Покровський МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Звернення керівництва Головного управління

ДСНС України у Дніпропетровській області до батьків

Шановні мами і тата, опікуни та піклувальники! Ми звикли вважати, що навчити дітей тим чи іншим правилам безпеки можна лише за допомогою численних нагадувань. Однак, як свідчить практика, насправді це не так. Діти вчаться навіть тоді, коли ми абсолютно впевнені, що вони зайняті власними справами і не помічають нічого довкола себе. Коли дитина бачить, що батьки не завжди вимикають все газове та електричне обладнання, виходячи з будинку, дитина буде робити так само, і жодна страшна історія не допоможе. Тому, якщо хочете навчити дитину правилам безпеки, насамперед, самі дотримуйтесь їх.

Щоб уберегти дитину від біди, дорослим треба пам'ятати та самим дотримуватись наступних правил:

- не залишати дітей дошкільного віку самих, навіть на короткий час,

- забороняти підбирати на вулиці незнайомі предмети – вони можуть бути небезпечними,

- не дозволяти підходити до обірваних електропроводів,

- не дозволяти користуватися ліфтом без супроводу дорослого родича,

- не дозволяти виходити на балкон, відчиняти вікна, визирати у відчинене вікно,

- не дозволяти користуватися сірниками, відкритим вогнем, електричними й газовими приладами без нагляду дорослих.

Також, необхідно навчити дитину користуватися телефоном для виклику екстрених служб: у випадках пожежі або іншої надзвичайної ситуації необхідно викликати Службу порятунку по телефону «101»; при конфліктних, критичних, криміногенних ситуаціях звертатись до співробітників правоохоронних органів по телефону «102»; у випадку поганого самопочуття або необхідності медичної допомоги викликайте швидку допомогу по телефону «103»; якщо відчули запах газу – дзвоніть по телефону «104».

Керівництво Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області бажає Вам щастя батьківства, пишатися успіхами своїх дітей, а головне – завжди бачити їх неушкодженими, здоровими й усміхненими.

Покровський МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

/Files/images/2016-2017_nr/графік (1)_01.jpg


/Files/images/do_uvagi/Дії приаваріях з вибухами і пожежами.jpg/Files/images/do_uvagi/Дії у разі виявлення підозрілих і вибухових пристроїв.jpg/Files/images/do_uvagi/потрапив під стрілянину.jpg/Files/images/do_uvagi/Увага всім.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1966