ТЕМАТИКА ЗАСІДАНЬ КОЛЕГІЇ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

Січень

1. Про стан виконання міської цільової соціальної програми «Освіта м.Покров на 2017 рік».

І.М.Сапа

2. Про результативність діяльності адміністрації та педагогічного колективу КДНЗ №22 щодо формування культури здоров’я дошкільників у контексті Всеукраїнського проекту «Випереджаюча освіта для сталого розвитку»

М.М.Євич

3. Про стан дитячого травматизму в закладах освіти під час освітнього процесу у 2017 році. Робота педагогічних колективів з профілактики нещасних випадків з учнями та вихованцями.

І.М.Охота

4. Про стан і результативність проходження курсів підвищення кваліфікації педагогами закладів освіти міста у 2016-2017 р.р. та запровадження нових концептуальних засад післядипломної освіти.

О.К.Сапун

Березень

1. Про стан функціонування і розвитку дошкільної освіти міста у 2017 році у відповідності до вимог закону України про дошкільну освіту.

О.В.Дзюбенко

2. Про підсумки оздоровчої компанії 2017 року та основні організаційні заходи щодо оздоровлення дітей влітку 2018 року.

І.М.Коваленко

3. Про дотримання безпечних умов праці та аналіз виробничого та невиробничого травматизму в закладах освіти м.Покров у 2017 році.

О.В. Коротаєв

4. Про стан діяльності КЗ «СЗШ №6» та КЗ «СЗШ №9» щодо організації інклюзивного навчання учнів з особливими освітніми потребами.

В.А.Демуш

5. Про стан бюджетного фінансування та здійснення освітніх платежів через платформу EduPay.

Г.М.Халіменко

Травень

1. Про соціальний захист дітей у закладах освіти міста.

М.Коваленко

2. Про ефективність індивідуального навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста у 2017-2018 навчальному році.

В.А.Демуш

3. Про створення нового освітнього середовища для впровадження компетентнісного навчання у школі І ступеня відповідно до принципів Нової української школи.

Л.М. Івасіва

4. Про організацію якісного збалансованого гарячого харчування в закладах освіти м. Покров.

Г.А. Блуденко

Вересень

1. Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи за результатами моніторингового дослідження.

Методист за напрямком

2. Про початок 2018-2019 навчального року в закладах освіти м. Покров.

О.К.Сапун

3. Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків у період літньої оздоровчої кампанії 2018 року.

І.М.Охота

4. Про рівень навчальних досягнень випускників шкіл з української мови і літератури, історії України, математики за даними моніторингу результатів державної підсумкової атестації, проведеної у форматі ЗНО.

В.В. Чернишова

Листопад

1. Про підготовку закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2018 року.

В.М. Цуканов

2. Виховання у підростаючого покоління патріотичних почуттів, любові до рідного міста, прагнення брати участь у суспільно-корисних справах.

І.М.Охота

3. Про результати моніторингового дослідження стану формування предметних компетентностей з фізики у школі ІІІ ступеня.

І.М.Охота

4. Рівень соціально-морального розвитку дошкільників у змісті роботи за обласним науково-методичним проектом «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства у КДНЗ №13, КДНЗ №18 та у дошкільному відділенні КЗ «НВК №1».

Методист за напрямком

Кiлькiсть переглядiв: 220