Футбол – одна з найулюбленіших спортивних ігор дошкільнят. У цьому переконались всі гості міських змагань «Веселі старти» з елементами футболу, які були проведені 08 червня 2017 року серед дітей старшого дошкільного віку – вихованців дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів - на спортивному майданчику КЗ «НВК №1».

Вже традицією стало проведення у місті на початку червня у рамках оздоровчої кампанії міських спортивних змагань «Веселі старти» у відповідності до наказу КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» від 22.05.2017 р. №130 «Про проведення обласного конкурсу «Веселі старти» з елементами футболу». Метою проведення конкурсу є: активізувати спортивно-масову та оздоровчу роботу серед дітей дошкільного віку, формувати у них здоров’язберігаючий світогляд, пропагувати здоровий спосіб життя через гру в футбол.

Під футбольний марш вихованці вишикувались у колони для урочистого відкриття змагань: внесено прапори України та «Веселих стартів», пролунав Гімн України. Відкрила змагання методист інформаційно – методичного центру управління освіти Дзюбенко О.В.

Ведуча змагань, вихователь КДНЗ №22, запросила команди до привітання одна одної, щоб познайомити гостей з юними футболістами.

Розминка юних футболістів, під час яких вони залюбки виконували вправи з м’ячами, продемонструвала готовність команд до змагань та забезпечила всім присутнім веселий настрій.

На першому етапі змагань з дошкільнятами були проведені ігри та естафети «Ми футболісти». Діти, як справжні спортсмени, вели м’яч по прямій, між предметами та передавали пас один одному.

Підтримував веселий бадьорий настрій футболістів протягом всього дійства «Футбольний М`яч» у виконанні вихователя КДНЗ №22.

Під час відпочинку дошкільнята - учасники змагань та їхні вболівальники - змогли переглянути виступ вихованців футбольної секції дитячо – юнацької спортивної школи м. Покров під керівництвом тренера Сєвєрова Геннадія Миколайовича. Малеча захоплено спостерігала за майстерністю хлопчиків, їхнім вмінням жонглювати м`ячем. Юних спортсменів розважали також діти – артисти з КДНЗ №11, КДНЗ №13 та КЗ «НВК №1».

Найемоційнішим був другий етап змагань, де вихованці дошкільних закладів та навчально-виховних комплексів грали у футбол за спрощеними правилами. Юні футболісти міста продемонстрували високу майстерність та міцний дух команди. Дітей підтримували батьки, бабусі, вихованці дошкільних закладів. Після ігор всі учасники свята були нагороджені медалями та солодкими призами.

Урочисте «коло пошани», з яким команди пройшли по спортивному полю, завершило чудове футбольне свято.

/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/8_den/веселі старти №2.JPG/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/8_den/Веселі старти №3.JPG/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/8_den/Веселі старти №4.JPG/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/8_den/Веселі старти №5.JPG/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/8_den/Веселі старти №6.JPG/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/8_den/веселі старти №7.JPG/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/8_den/Веселі старти.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 152