Табір "Сонцеграй" (КЗ "Ліцей")

Різнобарвно провели загони день. Оздоровлювались у басейні, проводили екскурсії « До таємниць природи», відвідали міську бібліотеку «Моє дитинство золоте».

А в другій половині дня кожний загін представив рекламу здорового способу життя «Я обираю здоров’я, а ти?»

/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/6_den/Ліцей1.jpg/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/6_den/Ліцей2.jpg/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/6_den/Ліцей3.jpg

День журналіста у таборі "Усмішка" (КЗ "СЗШ №9")

06.06.2017 року в дитячому оздоровчому закладі таборі з денним перебуванням «Усмішка» відбувся День журналіста.

Як нам всім відомо журналістика виконує інформаційну функцію, тому старшою вожатою Сіліненко Л.Г. та вихователями було проведено інтерв’ю за темами життя у таборі. Діти під час заходів відкрито висловлювали власні почуття, різноманітні думки і точки зору, проявляли допитливість, інтерес один до одного.

Напередодні перед загонами було поставлено завдання підготувати розповідь про те, що подобається у таборі відпочинку та що вони хотіли б змінити в ньому. Діти придумали багато запитань гравцям з протилежного загону, стосовно відпочинку у таборі. Тож у день журналіста майже кожний був на висоті і вирізнявся неповторною комунікацією.

Всі діти об’єднались у справжні журналістські команди і виготовили газети, в яких розмістили різні рубрики життя табору. Був проведений творчий конкурс стінгазет «Здрастуй, любе літечко!». Всі газети розміщені у вестибюлі закладу.

При роботі панувала радісна та дружня атмосфера. Кожна дитина відчувала дух колективізму і командної взаємодії, що без сумніву в майбутньому стане в нагоді кожному вихованцю табору «Усмішка».

День журналіста завершився фотозйомкою «Посміхніться, вас знімають!»

/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/6_den/сзш9_1.jpg/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/6_den/сзш9_2.jpg/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/6_den/сзш9_3.jpg/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/6_den/сзш9_4.jpg

06.06.2017 року в дитячому закладі відпочинку «Квіткова країна « на базі комунального закладу "Середня загальноосвітня школа№4 м. Покров Дніпропетровської області" яскраво та театрально пройшло свято «Нептуна». Діти прийняли активну участь у підготовці костюмів морських мешканців та брали участь у колективних змаганнях де уявляли своїх улюблених мультиплікаційних морських героїв.

/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/6_den/сзш4_1.jpg/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/6_den/сзш4_2.jpg

«Мода майбутнього» у таборі "Веселка" (КЗ "ОНСЗШ")

Мода. Кого вона не хвилює? Нею переймаються дівчатка та хлопчики, чоловіки та жінки, навіть, бабусі та дідусі намагаються виглядати привабливо.
Тому не могли вихованці пришкільного табору «Веселка» при комунальному закладі «Олександрівська неповна середня загальноосвітня школа м.Покров Дніпропетровської області» залишитися осторонь такого цікавого питання. Спочатку вихованці виготовили цікаві та яскраві колажі «Мода майбутнього». Далі змагалися у показі моделей «В цьому сезоні модно». Дитячій творчості не було меж.».
День показав, що наші діти надзвичайно талановиті.

/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/6_den/ОНСЗШ_1.jpg/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/6_den/ОНСЗШ_2.jpg

День моди та дизайну у таборі "Райдуга" (КЗ "НВК №2")

День моди та дизайну – це довгоочікуване свято дітей всього табору «Райдуга», коли учасники всіх шести загонів демонстрували модне дефіле сезону «Етностиль у сьогоденні». Тут дівчата показали себе у всій красі. Моделі дефілювали та показували модний одяг, який готували вдома. Переможницю конкурсу буде визначена таємним голосуванням.

/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/6_den/НВК2_1.JPG/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/6_den/НВК2_2.JPG

День народознавства у таборі "Сонечко" (КЗ "СЗШ №2")

У гаю, на лузі, в полі,

Скільки там квіток!

Ми нарвали їх доволі,

Потім посідали в колі,

Щоб сплести вінок…

Кожен день у нашому пришкільному таборі «Сонечко» має свою тематику й проводиться відповідно до заздалегідь складеного плану, щоб дітворі цікаво було тут відпочивати.

Сьогодні, 6 червня 2017 року, у нас пройшов День народознавства. Заходи з елементами народознавства сприяють вихованню шанобливого ставлення в дітей до народних звичаїв, традицій та обрядів, до історії культури та побуту українського народу, любові до культурної спадщини свого народу, розширенню кругозору, почуття національної свідомості.

День пройшов вдало та насичено. Основою його став виховний захід «Ой прийшла зелена Трійця». Діти згадували народні традиції та обряди цього свята.У перервах між конкурсами лунала музика, проводились ігри.

Під час екскурсії на природі не лише дівчата, а й хлопцізалюбки долучилися до збору квітів для віночків.

Фіналом дня став конкурс між загонами «Парад віночків». Без сумніву, плести віночки – то ціла наука і дійство. Дiти разом із вихователями проявили неабияку майстерність, фантазію та оригінальність ідей.Ця робота показала, як можна власними руками творити красу.Усім було цікаво та весело.

Проведення тематичного дня створило атмосферу творчості, грайливості, гарного настрою. Враження незабутні!

/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/6_den/сзш2_1.JPG/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/6_den/сзш2_3.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 101