День умілих рук у таборі "Усмішка" (КЗ "СЗШ №9")

14.06 2017 року в ДЗВ «Усмішка» був проведений день Умілі руки, під гаслом «А ні дня без суму, а ні дня без ліні».

В таборі були організовані заняття за інтересами: виготовлення аплікацій, ліплення з пластиліну, малювання тощо. Всі роботи дітей демонструвалися на підсумковій лінійці в кінці дня.

Вихователі загонів «Сонечко», «Веселка» та «Живчики» розвивали уяву дітей, пам’ять, увагу, образне мислення, дрібну моторику рук, формували духовні і моральні загальноукраїнські цінності засобами декоративно-прикладного мистецтва: викликали зацікавленість культурними традиціями етнічного регіону, інтерес до прекрасного.

А в загонах «Соняшник», «Бджілки» і «Ромашки» учні ознайомились з виражальними можливостями паперопластики та особливостями роботи в техніці квіллінг; вихователі розвивали просторову уяву, навички та вміння роботи з папером, окомір, фантазію; виховували в учнях якості акуратності і зібраності при виконанні прийомів праці, працьовитість, естетичний смак.

Діти приймали активну участь у проведенні свята та отримали позитивні емоції.Цей день був дуже позитивним та натхненним.

/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/12_den/сзш9_1.jpg/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/12_den/сзш9_2.jpg/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/12_den/сзш9_3.jpg/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/12_den/сзш9_4.jpg

День Казки у таборі "Веселка" (КЗ "ОНСЗШ")

У дитячому таборі “Веселка” з денним перебуванням дітей на базі комунального закладу «Олександрівська неповна середня загальноосвітня школа м. Покров Дніпропетровської області» пройшов казковий день.

До свята “День казки” кожен загін готувався заздалегідь – підбиралися казки для інсценізації, готувалися костюми, проводилися репетиції.

Так загін “Бджілки” показав казку “Колобок на новий лад”. 2-ий загін “Дивосвіт” вирішив зламати всі стереотипи, показавши, що Вовк та Лисичка теж можуть бути добрими та доброзичливими. 3-й загін вразив своєю артистичністю та незвичністю постановки казки “Ріпка”. Кожен актор на сцені досконало знав свою роль, демонструючи таланти.

Окрім перегляду казок, у таборі проходила казкова вікторина. “День казки” завершився казковою хореографічною композицією за участю всіх учасників свята. Це лише невеличка частинка з життя табору “Веселка”, кожен день якого – це сюрприз, що залишає по собі найкращі спогади про літо.

/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/12_den/ОНСЗШ1.JPG/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/12_den/ОНСЗШ2.JPG

Гурток «Золоті ручки» у таборі КДНЗ №22

Вихователь провела заняття з аплікації за темою: «Літня казка» (колективна робота) для вихованців відпочинку – табору з метою розвитку у них емоційно-естетичного ставлення до дійсності.

Протягом заняття педагог вчила дітей малювати зображення квітів, метеликів, жучків сонечок, а потім вирізати їх з кольорового паперу. Вихованці прикрашали вироби різнобарвними деталями, наклеювали їх на аркуш паперу із зображеням неба і трави.

Дошкільнята вчаться помічати красу природи під час спостережень, роблять безліч відкриттів і створюють цікавий, часом оригінальний продукт у вигляді творчої роботи.

/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/12_den/кднз22_1.jpg/Files/images/2016-2017_nr/ozdorovlennya/12_den/кднз22_2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 90