Стежинами до Перемоги

2014-02-10

/Files/images/kdnz21/2014_rk/КДНЗ21_10.02.2014_1.jpg

Стежинами до Перемоги

ХХІ століття. Усе далі й далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Але кожного року 9 травня ми відзначаємо День перемоги, і ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя.

В КДНЗ № 21 «Казка» 04 лютого 2014 р. пройшли заходи з нагоди 70 – річчя визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників в історико – краєзнавчому музеї «Рідне місто» на тему: «Стежинами до Перемоги». Біля панорами «Вклонімося великим тим рокам» діти та дорослі запаленням свічки та хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнам – визволителям. З дитячих вуст лунали пісні та авторські вірші, написані вдома дітьми разом з батьками:

Я не хочу, щоб була війна!

Хай завжди в усьому світі

Буде мир і щастя дітям,

Бо народжені вони

Для життя, а не війни.

(Олеся Андрусяк)

Я не хочу, щоб була війна

Тож ВШАНУЙМО в день святковий

Всіх без винятку військових

Завжди їх чесній службі

Живемо у мирі, дружбі!

(Артем Волков)

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами.

Разом з педагогами діти пригадали героїв чиїми іменами названі вулиці нашого міста. Розглянули нагороди та фотографії, які зберігаються в музеї. Та з великою увагою розглядали книжки на воєнну тематику зібрані педагогами та батьківською громадськістю. Слухали пісні воєнних літ, розглядали альбоми: «Пам’ятаємо їх поки не пізно», «Військовий парад», «Вони захищали наш край».

/Files/images/kdnz21/2014_rk/КДНЗ21_10.02.2014_2.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 57

Коментарi