• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Матеріали публіцистичного характеру, присвячені подіям у КДНЗ № 21

Матеріали публіцистичного характеру, присвячені подіям у КДНЗ № 21

2013-12-09

/Files/images/kdnz21/КДНЗ21.jpg

Матеріали публіцистичного характеру,

присвячені подіям у КДНЗ № 21

Краса – могутнє джерело моральної чистоти, духовного багатства, фізичної досконалості. Її треба цінувати і берегти.

За словами В. Сухомлинського: «Людина виділилася із світу тварин і стала обдарованою істотою не тільки тому, що зробила своїми руками перше знаряддя праці, а й тому, що побачила глибину синього неба, мерехтіння зірок, рожевий розлив вечірньої заграви і ранкової зорі, багряний захід перед вітряним днем, відблиск сонця в прозорих краплях вранішньої роси, сірі нитки дощу в похмурий осінній день, ніжне стебельце і голубий дзвіночок проліска, - побачила і здивувалася, й почала створювати нову красу. Спинись і ти у подиві перед красою, у своєму серці теж розквітне краса».

В КДНЗ № 21 «Казка» було проведено підсумкове заняття «Брати місяці» на організаційному етапі дослідницької експериментальної роботи на тему: «Роль малих фольклорних жанрів у проведенні етюдних занять екологічного спрямування з дітьми дошкільного віку із застосуванням інтелектуальної мапи». Заняття-подорож провела вихователь Олейнікова Ольга Михайлівна з дітьми 5-го року життя.

Діти із задоволенням слухали та вивчали малі фольклорні жанри (лічилки, примовлянки, загадки), із задоволенням приймали участь в етюдних моментах заняття. Вихованці вміють оцінюють красу природного середовища, виражають своє захоплення словом і ділом, працюють над створенням краси природи рідного краю, знають і стараються виконувати правила поведінки на природі і пропагують їх одноліткам.

Діти під керівництвом Лісової Феї проводили експерименти, виконували різноманітні завдання, дізналися багато нового і цікавого про природу, що нас оточує. В кінці заняття було підведено підсумки і кращі знавці екологічного довкілля отримали дипломи.

Матеріали публіцистичного характеру,

присвячені подіям у КДНЗ № 21

Вітаємо переможців

Вихованці старших груп та вихователь Борисова Лідія Миколаївна здобули І місце у номінації "Література" (дитячі вірші) - збірки "Я все люблю у ріднім краї", "Я не хочу, щоб була війна" у І Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості читачів журналу "Джміль".

/Files/images/kdnz21/КДНЗ21_2.jpg/Files/images/kdnz21/КДНЗ21_3.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 41

Коментарi