• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Cвяткування 100 – річчя з дня народження Платона Воронькау КЗ «Ліцей»

Cвяткування 100 – річчя з дня народження Платона Воронькау КЗ «Ліцей»

2013-11-29

/Files/images/ltsey_novini/Інформація_Воронько_ліцей.JPG

Інформація

про святкування 100 – річчя з дня народження Платона Воронькау КЗ «Ліцей»

У бібліотеці загальноосвітнього ліцею був проведений ряд заходів, присвячених 100 – річчю з дня народження відомого українського поета Платона Микитовича Воронька, автора віршів, казок і поем для дітей. Книжкова виставка «Добрий друг і порадник дітей» познайомила читачів з книгами поета, що є в шкільній бібліотеці. Для учнів 3 – 4 класів проведений огляд літератури «Платон Воронько – дітям», були представлені книги та збірки, що містять твори П. Воронька. З учнями 7 класу проведений усний журнал «Буде в пісні жити моя душа», сторінки якого познайомили з життєвим шляхом поета. Бібліотекар ліцею Г.В.Томаш розповіла про творчість П. Воронька, учні підготували виразне читання поезій, цікаві факти про життя митця. Літературна подорож «Щедрий дарунок поета» для учнів 6 класу дала змогу познайомитись зі збірками поезій «Батькові долоні», «На своїй землі хорошій», «На рідному порозі», «Дивосвіт «Веселки», що є у шкільній бібліотеці; перечитати улюблені вірші поета. У бібліотеці ліцею розгорнута експозиція матеріалів про життя і творчість П. Воронька для годин інформування у навчальних колективах школи І та ІІ ступеня. Літературна година для учнів 10 класу «Книжки мої, ви подруги прекрасні» за збіркою П. Воронька «Совість пам`яті”була присвячена творчості поета, його віршам про українську літературу та письменників, зокрема про Т. Шевченка, І. Франка, М. Бажана та ін.

27 листопада для учнів 1 – 4 класів був проведений літературний ранок«Добрий друг дітей». Розпочала захід бібліотекар, Томаш Галина Володимирівна, яка розповіла про творчість П. Воронька, познайомила із збірками, представленими на книжковій виставці. На святі прозвучали вірші П. Воронька, пісні на вірші поета, інсценізації віршів, калейдоскоп смішинок – веселинок від П. Воронька. Закружляли у танку чарівні сніжинки із казки П. Воронька «Сніжинки», що прикрасили землю до Нового року, але засумували, коли прийшла весна, та згодом зрозуміли, що вони будуть квітнути удруге – разом із сніжно – білими садами навесні. Сподобався маленьким глядачам веселий танок дівчаток в українських костюмах та котика, що купив сніжний кожушок, і пісня «Кожушок» на слова П. Воронька у виконанні учнів 3-х класів (кл. керівники О.І.Скрипник, О.А.Медведєва). Добре приймали школярі героїв гумористичних віршів – і хитрого їжачка, і маленького мисливця, і зухвалу кізку, і кошенятка, що не хотіло ходити до школи. Завершила свято пісня «Бублик і паляниця» у виконанні учнів 2 класу (кл. керівник Л.М.Біднюк).

Активну участь у підготовці та проведенні цього чудового свята для дітей взяли всі класні колективи початкової школи, вчитель музики Т.М.Борщаговська, педагог – організатор О.В. Степаненко, батьки вихованців. Надовго запам`ятається воно школярам, а вірші Платона Воронька, пронизані доброю усмішкою, турботою та великою любов`ю до дітей, будутьзалишатисящедримподарункомпоетамаленьким читачам.

/Files/images/ltsey_novini/Інформація_Воронько_ліцей2.JPG/Files/images/ltsey_novini/Інформація_воронько_ліцей3.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 201

Коментарi