Відгук делегатки

2011-10-31

/Files/images/делегатка.JPG А.А.Тиква, завідуюча КДНЗ №5

28 жовтня 2011 року відбувся ІІІ Всеукраїнський з’їзд працівників освіти, в роботі якого взяла участь завідуюча КДНЗ № 5 (ясел-садка) комбінованого типу художньо-естетичного спрямування м. Орджонікідзе Дніпропетровської області Тиква Алла Андріївна.
В з'їзді взяли участь близько 1000 педагогів з усіх регіонів України.
Делегатку вразив високий рівень організації всіх робочих моментів з’їзду. Демократичність в роботі педагогічного форуму була забезпечена широким обговоренням винесених на з’їзд проектів, а саме Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012 - 2021 роки, Закону України ,, Про вищу освіту”.
Другою характерною рисою з’їздівської роботи була конструктивність. Питання, що розглядав з’їзд, були актуальними, злободенними, вони накопичувалися впродовж десяти років і кожний освітянин пропонував своє бачення щодо їх вирішення.
Почесним гостем педагогічного форуму був Прем’єр – міністр України Микола Азаров, який у своєму виступі підкреслив, що освітянам необхідно дати сучасні технологічні засоби навчання. А Міністр освіти і науки України, молоді та спорту Табачник Д.В. запевнив учасників, що міністерство зробить все, щоб повернути повагу і довіру до педагога.
Виступ губернатора Дніпропетровської області Вілкула Олександра Юрійовича був одним із кращих. Адже у своєму виступі він презентував присутнім проект «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» та окреслив шляхи впровадження його у життя. Цей виступ викликав схвальний відгук з боку Табачника Д.В., який запропонував колегам інших областей взяти досвід за основу та запроваджувати його у своїх регіонах.
В роботі з’їзду спостерігалася атмосфера одностайності, тому що гласність і відкритість, готовність робочих органів з’їзду врахувати всі пропозиції і зауваження і вселили впевненість, що документи освітянського форуму у кінцевому підсумку будуть досконалими. Інакше просто не може бути, бо над ними працював весь освітянський загал, і більше того – їх формулювала і приймала вся нація.
Делегати з'їзду впевнилися, що проблеми розвитку освіти - це проблеми всього суспільства, якому небайдуже майбутнє України.

Кiлькiсть переглядiв: 62

Коментарi