Залиш свій слід…

2013-04-09

/Files/images/novini/Залиш св¦й сл¦д.JPG

Щороку сотні випускників залишають свою «альма-матер» і ступають на стежку «великого» життя. Але рано чи пізно в голові кожного одинадцятикласника постає питання : «Чи пам’ятатимуть про мене?». Дехто тішить себе ілюзіями, а дехто починає активно діяти, шукаючи спосіб залишити добру пам’ять про себе. Випускники СЗШ №6 також переймалися цим питанням: вихід з цього становища допомогла знайти директор школи Юртаєва Г.Р.

6 квітня на території школи № 6 відбулася урочиста висадка липової алеї. Випускники завзято викопували ями для дерев та з ніжністю й любов’ю опускали в них маленькі липки. Весь захід проходив під пильним наглядом класних керівників 11-А й 11-Б класів Довгалюк Н.Ф. та Лапшиної Ю.М.

Також на цьому маленькому святі були присутні почесні гості: Берсеньов Є.Г., депутат «Партії зелених»; Ярошенко В.І., депутат «Партії регіонів»; Міненко В.О., депутат «Партії регіонів». Жоден з них не цурався роботи.

Випускники були в захваті, побачивши результати своєї роботи. За довгі роки навчання одинадцятикласники дбайливо оберігали традиції школи. А 6 квітня самі заснували нову. Учні 11-х класів покладають обов’язок доглядати за деревами на майбутніх першокласників, котрі також були присутні на заході та брали активну участь у висадці алеї лип.

Від імені випускників я хочу виразити щиру подяку усім присутнім на урочистостях. Ми особливо вдячні Ярошенку В.І., адже без його допомоги цей захід не відбувся б.

Я сподіваюся, що ці маленькі липки скоро стануть могутніми деревами. І ці природні символи єдності поколінь дуже довго будуть милувати погляд усіх, хто працює та навчається у школі № 6, або просто вирішив завітати до Храму науки.

Кiлькiсть переглядiв: 81

Коментарi