• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • підсумкове засідання міського семінару – практикуму дошкільників

підсумкове засідання міського семінару – практикуму дошкільників

2013-03-26

/Files/images/novini/Изображение 054.jpg

21 березня 2013 року в комунальному дошкільному навчальному закладі №18 «Барвінок» (ясла – садок) загального типу еколого – валеологічного спрямування проведено підсумкове засідання міського семінару – практикуму з проблемі «Формування у дошкільників елементарної наукової картини світу через становлення основ активної форми позиції дитини «Я у Світі» в сфері життєдіяльності «Природа», змістовна лінія «Природа планети Земля» з метою поглиблення знань педагогів міста щодо організації пізнавальної діяльності вихованців у процесі взаємодії з об'єктами природи в умовах дитсадка.

На семінарі були присутні вихователі-методисти та вихователі дошкільних закладів міста.

Проводила семінар вихователь-методист КДНЗ№16 Л.М.Чмелівська.

Засідання пройшло за планом:

1. «Базпечний дивосвіт» у формі педагогічного діалогу. Під час проведення якого було обговорено сучасні форми та методи співпраці з дитиною по формуванню у неї стереотипів безпечної поведінки в природі, довкіллі, соціумі.

2. «Естетична цінність природи та особливості її виховання у дошкільників» консультація.

3. «Планета Земля – наш спільний дім. День Землі» - до уваги присутніх педагогом КДНЗ №18 А.В.Гаврюк було представлено заняття з дітьми старшого дошкільного віку. Під час цікавої подорожі вихованці показали високий рівень засвоєних компетенцій з екологічного виховання. А.В.Гаврюк продемонструвала активне використання в практиці своєї роботи інноваційних педагогічних технологій, а саме: ТРВЗ, В.Сухомлинського, М.Зайцева, кольоротерапії, тощо.

4. «Навчаємо правил безпеки» - інтерактивна ділова гра.

5. Тестування вихователів з екологічної освіти.

6. Слід відзначити високий рівень виставки – презентації «Абетка безпеки», на якій було представлено макети для ознайомлення дітей з явищами живої та неживої природи планети Земля.

В процесі плідної праці педагогами були вироблені Методичні рекомендації для формування основ безпеки життєдіяльності у дошкільників.

Кiлькiсть переглядiв: 29

Коментарi