Забаганки Осені

2011-10-05

Котить по планеті чарівниця Осінь. Як добра господиня вона оглядає свої володіння і вдягає у різнобарвне вбрання ліси, гаї, сади, лани. Так берізці листочки прибрала золотом. Калину і горобину присоромила, від чого їхні кетяги почервоніли і пломеніють між жовто-зеленим та багровим листям.
Завітала вона і в гомінкі коридори СЗШ №2. Дуже захотілося Осені персоніфікуватися. Ось тоді й вирішено було провести у школі конкурс на звання «Міс Осінь»
За право мати таке звання боролися дівчата 9-11 класів: Купчиненко Єлизавета (9-Б кл.), Лєксіна Наталія (10-А кл.), Карамушка Олена (10-Б кл.), Калініна марина (11-А кл.), Петрова Надія(11-Б кл.). Конкурсантки показали свої знання і вміння.
Дівчата демонстрували інтелектуальність, вміння господині (чистили картоплю та представили кулінарні вироби) та майбутньої мами (сповивали ляльок). З великим задоволенням глядачі слухали пісні у виконанні конкурсанток, а також спостерігали за вправністю дівчат у танці.
У перервах між конкурсними завданнями глядачів розважали актори із групи підтримки. Їхні виступи збагатили програму вечора.
У напруженій боротьбі першість виборола учениця 10-Б класу Карамушка Олена. І глядачі, і журі одноголосно присудили їй звання «Міс Осінь».
Незабутні враження від цього вечора залишилися у серцях присутніх

Кiлькiсть переглядiв: 42

Коментарi