«Природа – наш спільний дім»

2013-02-20

/Files/images/novini_4/DSC02865.JPG

У дошкільному навчальному закладі № 5 з 11.02.2013 по 15.02.2013н. р. пройшов методичний тиждень «Природа – наш спільний дім».

Основним завданням тижня було розвинути творчі здібності вихованців в продуктивних видах художньо – естетичної діяльності засобами природи.

Так, у групі №1 «Колобок» ( діти раннього віку) вихователями Гадзаман Є.В., Токарєва Г.П. було проведено заняття – подорож на тему:«Веселі пригоди у чарівному лісі». Малюки потрапили у справжню лісову казку, де зустріли лісових звіряток. Діти допомогли Сніговичку не розтанути, осипавши його холодними та чарівними сніжинками, які вони зробили самі, шляхом тонування паперу. Покаталися із сніговичком на санчатах, погрались у сніжки. Під чудовий музичний супровід, який здійснила музичний керівник Ольга Вікторівна, відчули себе маленькими сніжиночками – частками зимової природи. А наприкінці подорожі Сніговичок, промовивши чарівні слова, пригостив малюків солодкими сюрпризами. Малюки отримали незабутні враження під час спілкування із природою.

Кiлькiсть переглядiв: 61

Коментарi