• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

2012-12-14

/Files/images/novini_3/100_4096.jpg

У термін з 03 грудня 2012 року по 14 грудня 2012 року педагогічним та учнівським колективами відповідно до наказу управління освіти виконкому Орджонікідзевської міської ради за № 344 від 28.11.2012 р. «Про проведення у закладах освіти міста Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», наказу по КЗ «СЗШ № 6» від 28.11.2012 р. за № 183 «Про проведення у школі Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» з метою виховання підростаючого покоління на прикладах самовідданості і жертовності сучасників, почуття співчутливості, глибокої поваги до людей, кри­тичного ставлення до історичних подій, розвитку почуття гордості за свій народ, сплановано ряд організаційних заходів щодо відзначення у школі Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

За планом проведення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС взяли участь у міському етапі конкурсу дитячих малюнків «Чорнобильська палітра». Дивували своїми творчими здібностями талановиті учні школи, які є активними учасниками різноманітних конкурсів образотворчого мистецтва: Тімінська Поліна, учениця 5 класу («Покинутий край», «Небезпека близько» - І місце в середній віковій категорії); Лисенко Наталя, учениця 11-А класу («Чорнобиль – скорбота пам’яті людської» - І місце в старшій віковій категорії); Борщ Дарина, учениця 7 класу («Зона відчуження»); Черниченко Софія, учениця 4-Б класу («Покинута домівка» - ІІ місце в молодшій віковій категорії); Погребняк Анастасія, учениця 4-Б класу («Покинута домівка»).

Ефективно в навчальному закладі пройшли традиційні Єдині уроки патріотизму «Ціною життя» із використанням фонограм, інтерактивної дошки, мультимедійного проектора. Класоводи та класні керівники ознайомили учнів із подіями аварії на Чорнобильській АЕС, продемонстрували відеофрагменти із документальних фільмів, показали різноманітну кількість фотографій героїв-пожежників.

Учні 11-Б класу зустрілися з Григорієм Наумовичем Коноваловим, учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який за відмінну службу нагороджений почесними грамотами.

У кожному класному колективі відповідними матеріалами оновлено інформаційні куточки та проведено години інформування «Чорнобильська балада».

Керівником шкільного Музею бойової та трудової слави Довгалюк Н.Ф., вчителем історії та правознавства, створено музейну експозицію «Дзвони Чорнобиля стогоном будять, щоб увесь світ від біди вберегти», яку оглянули школярі.

Членами гуртка «Цікава журналістика» разом із керівником, вчителькою української мови та літератури Ю.О.Наумовою, було розповсюджено публікації «Ми пишаємося ними» та «Чорнобильські дзвони».

Щодо висвітлення подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС бібліотекарем школи Балихіною Н.М. створено тематичну виставку періодичних видань «Чорнобильська трагедія».

Кiлькiсть переглядiв: 39

Коментарi