Пам’яті жертв голодомору

2012-11-29

/Files/images/novini_3/Изображение 445 (1).jpg

21 листопада 2012 року у комунальному закладі «Олександрівська неповна середня загальноосвітня школа м. Орджонікідзе Дніпропетровської області » для учнів 7-9 класів було проведено історичну годину пам’яті жертв голодомору на тему: «Голодомор 1932 – 1933 р. р. – геноцид української нації».

Учитель історії Ігнатенко Л.І. разом із бібліотекарем ЦМБ Мільніченко Н.М. розповіли школярам про розвиток подій 1932 – 1933 р. р. на території України. Лариса Іванівна та Надія Миколаївна у своїй розповіді зробили особливий акцент про голодну смерть у мирний час на найродючішій землі у світі – землі Дніпропетровської області.

Мультимедійне забезпечення дало змогу перенестися у той страшний період 1932 – 1933 р. р. і пересвідчитися в стражданнях людей українського села.

Жоден із присутніх не міг залишитися байдужим до розповіді дорослих, адже Геноцид – один із найстрашніших злочинів в історії людства, коли внаслідок свідомої і чітко спланованої політики тоталітарного комуністичного режиму було знищено мільйони людських доль.

Надія Миколаївна зазначила, що за своїм вражаючим масштабом Геноцид перевищив навіть втрати українського народу під час Другої світової війни і запросила присутніх відвідати центральну міську бібліотеку, де є постійно діючі книжкові виставки «Палає свічка пам’яті», «Біль, який житиме з нами довічно» тощо.

І на завершення історичної години пам'ять жертв голодомору було вшановано хвилиною мовчання та запалено поминальні вогники.

Кiлькiсть переглядiв: 41

Коментарi