• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • На Дніпропетровщині понад тисячу студентів і випускників Національної металургійної академії України взяли участь у профорієнтаційному заході «День Кар’єри 2012»

На Дніпропетровщині понад тисячу студентів і випускників Національної металургійної академії України взяли участь у профорієнтаційному заході «День Кар’єри 2012»

2012-11-26

/Files/images/novini_3/01.jpg

У Національній металургійній академії України (НМЕТАУ) пройшов профорієнтаційний захід «День Кар’єри 2012». У ньому взяли участь понад тисячу студентів зазначеного вишу та провідні компанії й підприємства регіону. Акція реалізована в рамках регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти», ініційованого губернатором Олександром Вілкулом.

«Важливим елементом «Дня Кар’єри» є пряме та вільне спілкування студентів і роботодавців. Такий діалог дозволяє молодим людям продемонструвати свій потенціал та обрати роботу, представникам підприємств і компаній протягом одного дня внести до своєї бази даних десятки кандидатів. Поспілкувавшись зі студентами академії представники компаній та підприємств виявили бажання укласти угоди з нашим вишем на підготовку фахівців», – сказав ректор НМЕТАУ Олександр Величко.

Під час заходу студенти та випускники мали можливість ознайомитися з роботою 25 провідних підприємств і компаній області. Серед них, Даніелі Хеві Машінері Інжинірінг, ПАТ «Євраз-ДМЗ ім. Петровського», ПАТ «Євраз Баглійкокс», ПАТ «Дніпропетровський завод прокатних валків», ВАТ «Дніпропетровський агрегатний завод», металургійний завод «Інтерпайп», ВАТ «Інтерпайп–НТЗ», ВАТ «Інтерпайп – НІКО-ТЬЮБ». Молодь отримала можливість дізнатися про вакансії та умови праці, а також поспілкуватися з роботодавцями. Студентами було заповнено близько 800 анкет на співбесіду.

«Такі профорієнтаційні заходи, як «День Кар’єри 2012» у Національній металургійній академії України, стали в регіоні вже системними та традиційними. Зокрема, в області за два з половиною роки за ініціативи губернатора Олександра Вілкула проведено 6 регіональних «Ярмарок вакансій», у яких взяли участь близько 100 професійно-технічних училищ та вищих навчальних закладів 1-4 рівнів акредитації. Головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації розроблено графік проведення «Ярмарок вакансій» та ««Днів Кар’єри» у кожному виші регіону», – сказала заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова.

Для підвищення якості освіти та адаптації її до реальних потреб ринку праці регіональна влада під керівництвом губернатора Олександра Вілкула спільно з вищими навчальними закладами встановлює системні відносини з роботодавцями для підготовки висококваліфікованих спеціалістів.

Зокрема, розроблено покроковий план робіт у рамках розвитку кластерів сільського господарства й будівництва. Створено Комітет, який об'єднав вчених, керівників найбільших підприємств цих галузей та представників влади. Завдяки такій роботі Аграрний університет минулого року отримав для використання в навчальному процесі сучасну сільськогосподарську техніку. Також в жовтні 2011 року були відкриті філії кафедр механізації Будівельної академії та експлуатації машинно-тракторного парку Аграрного університету на базі підприємств, які займаються ремонтом та обслуговуванням профільної техніки. Гірничий університет спільно з провідними підприємствами ГМК, зокрема компанією «Метінвест» і об'єднанням «Павлоградвугілля», реалізує проект з підготовки цілих груп фахівців для роботи на цих підприємствах – флагманах регіональної і національної економіки.

Такий формат співпраці в регіоні постійно розширюється за рахунок партнерства і з іншими підприємствами. Реалізація подібних адресних цільових програм підготовки фахівців гарантують студентам по закінченню вишу працевлаштування та гідний рівень заробітної плати.

Кiлькiсть переглядiв: 44

Коментарi