Перемоги наших спортсменів!

2017-04-27

Чергову командну перемогу отримали вихованки відділення гімнастики спортивної на Чемпіонаті області, який проходив 14-15 квітня у м. Дніпрі (тренери: І.М.Смирна, О.О.Клобукова, Н.М.Колпакова та Г.О.Смородова).

У особистій першості І місце посіли: Марія Устенко (програма «Майстер спорту» та Вікторія Безрук (програма ІІ розряду);

ІІ місця мають – Оксана Коробко (програма «Кандидат у Майстри спорту» та Дарія Панченко (програма ІІ розряду).

22 квітня у Дніпрі пройшов Відкритий Чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів. У змаганнях взяли участь 200 спортсменів з України, Грузії, Словаччини.

Тренер з дзюдо КПНЗ «ДЮСШ» Сергій Сінілов виступав серед лідерів ветеранської збірної України, у ваговій категорії – 73 кг, здобувши срібло Чемпіонату.

Надалі у складі збірної команди ветеранів буде готуватися до Чемпіонату Європи у хорватському Загребі, який буде проходити у червні місяці цього року.