• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • На Дніпропетровщині до Дня студента відбудеться низка культурних і розважальних заходів

На Дніпропетровщині до Дня студента відбудеться низка культурних і розважальних заходів

2012-11-09

На Дніпропетровщині за підтримки губернатора Олександра Вілкула відбудеться низка культурних і розважальних заходів до Дня студента, що святкуватиметься в Україні 17 листопада. Зокрема, будуть визначені переможці обласного конкурсу «Студент року Дніпропетровщини», вручені сертифікати щодо проходження навчання учасникам проекту підготовки майбутніх державних менеджерів для формування кадрового резерву Дніпропетровської облдержадміністрації, а також відбудеться ІІ Студентський бал.
«День студента – свято молодості та тих, хто зберігає в душі вогонь творчості, прагнення знань і відкриттів. Це одне з найулюбленіших і найочікуваніших свят студентської молоді. У це свято на студентів Дніпропетровщини чекає цікава і змістовна культурна програма. Відбудеться ІІ Студентський бал, нагородження переможців конкурсу «Студент року Дніпропетровщини», а також низка святкових заходів в кожному вищому навчальному закладі регіону. Підтримка молоді та молодіжних ініціатив є одним із головних напрямків діяльності обласної влади, які визначив губернатор Олександр Вілкул», – сказала заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Марія Пустова.
У Палаці студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара відбудеться нагородження переможців обласного конкурсу «Студент року Дніпропетровщини». На конкурсі представлений широкий спектр номінацій: Спортсмен року, Лідер студентського самоврядування року, Митець року, Волонтер року, Художня самодіяльність року, Розумник року, Інноваційний прорив року, Громадський діяч року, Студентський засіб масової інформації року, Унікальна номінація року. Гостям будуть представлені всі учасники та їх здобутки.
Пройде урочиста зустріч зі студентським активом області. Кращі з кращих будуть відзначені обласними нагородами, а учасники губернаторського проекту підготовки майбутніх державних менеджерів для формування кадрового резерву Дніпропетровської облдержадміністрації – сертифікатами щодо успішного проходження навчання.
З ініціативи Дніпропетровської обласної молодіжної ради та за підтримки губернатора області Олександра Вілкула студентська молодь матиме змогу відчути атмосферу справжнього балу. Обласний студентський бал проводиться вже другий рік поспіль. Майже 150 пар порадують глядачів постановкою неперевершеного вальсу. У кінці свята будуть обрані Король та Королева балу.
Святкування Дня студента проходитиме й на базі всіх вищих навчальних закладів, зокрема: у Дніпропетровській академії митної служби України оберуть Курсанта року та створять фотовиставку «Я курсант АМСУ», у Національному гірничому університеті відсвяткують День першокурсника та оберуть «Міс першокурсницю», у Придніпровській академії будівництва та архітектури відбудеться розважальне шоу «Містер ПГАСА 2012». Національна металургійна академія України відзначить день Студента святковим концертом та нагородженням кращих студентів, які досягли значних успіхів у навчанні та громадському житті академії. У Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту відбудеться конкурс талантів серед факультетів «Шанс», а в Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля – урочиста зустріч керівництва вишу зі студентами та святкова програма.

Кiлькiсть переглядiв: 58

Коментарi