• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Олександр Вілкул: «На Дніпропетровщині до кінця 2012 року всі діти військовослужбовців у селищі Черкаське Новомосковського району будуть забезпечені місцями в реконструйованому дитсадку «Червона калина»

Олександр Вілкул: «На Дніпропетровщині до кінця 2012 року всі діти військовослужбовців у селищі Черкаське Новомосковського району будуть забезпечені місцями в реконструйованому дитсадку «Червона калина»

2012-11-07

На Дніпропетровщині до кінця 2012 року всі діти військовослужбовців у селищі Черкаське Новомосковського району будуть забезпечені місцями в реконструйованому дитсадку «Червона калина», який буде розширено майже в два з половиною рази – зі 108 до 248 місць. Про це сказав губернатор Олександр Вілкул під час виїзної наради щодо проведення реконструкції в дошкільному закладі «Червона калина».
«У результаті реконструкції дитсадка «Червона калина» в селищі Черкаське Новомосковського району Дніпропетровської області кількість місць у ньому збільшиться майже в 2,5 рази – зі 108 до 248. Завдяки цьому всі діти військовослужбовців будуть відвідувати дошкільний навчальний заклад. Розширення дитсадка забезпечить створення 25 додаткових робочих місць для педагогів і обслуговуючого персоналу», – сказав Олександр Вілкул.
Він підкреслив, що розвиток дошкільних навчальних закладів, створення належних і комфортних умов для навчання та розвитку дітей – один із головних напрямків роботи обласної влади, що реалізується в рамках Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровської області.
Дитячий садок «Червона калина», що складається з двох корпусів, працює з 1991 року. Раніше він перебував на балансі Міністерства оборони України. 16 років тому в зв’язку з припиненням фінансування корпус №1 був закритий. Усі ці роки він, руйнуючись, простояв у занедбаному стані.
У 2011 році з ініціативи голови облдержадміністрації Олександра Вілкула та за підтримки Президента України Віктора Федоровича Януковича було прийнято рішення про передачу житлового фонду, об'єктів соціально-культурної сфери та інженерних мереж військових містечок Черкаське і Гвардійське, які перебували на балансі Міноборони України, у комунальну власність Новомосковського району.
Після цього Олександр Вілкул поставив завдання – відновити роботу корпусу №1 дитсадка для того, щоб вся малеча селища Черкаське була забезпечена місцями в дитячому садку. Відтак за дорученням губернатора було розроблено проект реконструкції дитсадка. У 2012 році в дошкільному закладі згідно проекту проводиться капітальний ремонт приміщення та інженерних мереж. Наразі завершується ремонт покрівлі, триває реставрація та утеплення фасаду. При реконструкції дитсадка використовуються сучасні енергозберігаючі технології та матеріали.
У дошкільному закладі будуть замінені вікна на металопластикові; проведені внутрішні ремонтні та оздоблювальні роботи, встановлені нові системи водопостачання, теплопостачання, електрики, сантехніки та комунікацій. Будуть придбані меблі, необхідне обладнання та м’який інвентар. У дворі дитсадка буде встановлено спортивний майданчик та павільйони, впорядковано та озеленено територію.
Губернатор поставив завдання забезпечити виконання робіт та облаштування нового корпусу згідно з графіком. До кінця цього року дитячий садок «Червона калина» буде відкрито.

Довідка:
Загалом у Новомосковському районі в рамках регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» за два з половиною роки відкрито 1 дитсадок на 40 місць в селі Спаське, 4 навчально-виховних комплекси по типу «дитсадок-школа» на 80 місць в селах Панасівка, Євецько-Миколаївка, Вільне та Новостепанівка, також відкрито додаткові групи в діючому дитсадку «Казка» в селі Знаменівка та дитсадку «Лісова казка» в селищі Гвардійське. Наразі проводяться комплексні ремонтні роботи дитсадку «Сонечко» в селі Керносівка та дитсадку «Червона калина» села Черкаське, в якому сьогодні губернатор проводить нараду.
Наразі в Дніпропетровській області всі діти п’ятирічного віку охоплені дошкільною освітою (100%). У регіоні за два з половиною роки вже відкрито 81 дошкільний навчальний заклад та близько 250 додаткових груп при діючих дитсадках. Це більше 7,5 тисяч нових місць. До кінця 2012 року планується відкрити ще 13 дошкільних навчальних закладів і створити близько 10 додаткових груп у діючих дитячих садках. Мета обласної влади – забезпечити всіх малят Дніпропетровщини місцями в дитячих садках.

Кiлькiсть переглядiв: 39

Коментарi