• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Олександр Вілкул: «На Дніпропетровщині у Верхньодніпровському районі відкрито 3 дитячі садочки»

Олександр Вілкул: «На Дніпропетровщині у Верхньодніпровському районі відкрито 3 дитячі садочки»

2012-10-26

/Files/images/novini2/DSCN1811.jpg

У рамках регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти», ініційованого губернатором Олександром Вілкулом, у Верхньодніпровському районі протягом тижня відкрито 3 дитячі садочки. Зокрема, дитсадок №1 «Чайка» в місті Верхньодніпровськ для 141 дитини, дитячий садок у селі Водяне для 68 дітей на та ясла-садок у селі Малоолександрівка для 20 дітей.
Дошкільному навчальному закладі №1 «Чайка» цього року виповнилося 55 років. За цей час в повному обсязі капітальний ремонт у закладі не проводився. У 2011 році за ініціативи губернатора Олександра Вілкула у дитсадку було розпочато ремонтно-будівельні роботи. Зокрема, замінена покрівля, каналізація, відремонтовано водогін, встановлені металопластикові вікна, замінені вхідні та внутрішні двері, реконструйовано електрооснащення; повністю замінена сантехніка; стіни обшиті гіпсокартоном; замінено лінолеум, а також виконано капітальний ремонт харчоблоку.
Проведення реконструкції дало змогу зміцнити матеріально-технічну базу дитсадка, створити комфортні, безпечні умови для перебування дітей і персоналу. Віднині у закладі працює 5 дошкільних груп, у яких виховується 141 дитина.
Начальник головного управління освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик зазначив: «Одним із першочергових завдань, які ставить перед освітянами губернатор Олександр Вілкул, є піклування про наймолодших мешканців Дніпропетровщини, забезпечення їх якісною дошкільною освітою. Органи місцевого самоврядування та органи управління освітою дбають про те, щоб малеча регіону навчалася в теплих і комфортних умовах, всебічно розвивалася та готувалася до школи».
У селі Водяне реконструкцію дошкільного закладу було здійснено відповідно до проекту Водянської територіальної громади «Енергозберігаючі заходи у дитсадку в селі Водяне Верхньодніпровського району – капітальний ремонт прорізів». Зокрема, у цьому селі дошкільний навчальний закладі довгі роки був відсутній. Проведення реконструкції у дитсадку дозволило створити 68 місць для дітей.
У селі Малоолександрівка для створення дитсадка було проведено масштабні роботи з реконструкції старого приміщення будівлі, яке багато років не функціонувало. У закладі замінено вікна, двері, системи каналізації, водопостачання, здійснено монтаж системи електричного опалення. Окрім цього, облаштовано територію дошкільного навчального закладу: побудовано тіньовий навіс, створено придбано гірки, малі спортивні форми та придбано меблі, твердий і м’який інвентар, технологічне обладнання на харчоблок та інше.
Загалом за два з половиною роки реалізації масштабного регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» у Верхньодніпровському районі створено 312 додаткові місця для малюків, а саме: відкрито 2 навчально-виховні комплекси з 4-ма дошкільними групами на 82 місця, 1 дошкільний навчальний заклад на 20 місць, 1 дитсадок з короткотривалим перебуванням дітей на 15 місць, 8 додаткових груп при діючих дошкільних навчальних закладах (на 160 місць). У цьому році також планується відкрити другу чергу НВК з однією додатковою дошкільною групою на 28 місць.

Кiлькiсть переглядiв: 57

Коментарi