Конкурс з WEB-дизайну

2017-01-16

/Files/images/2016-2017_nr/schen/btdyu/IMG_3111.JPG

Конкурс з WEB-дизайну

З метою підвищення рівня знань, умінь та навичок серед учнів у галузі інтернет-технології, виявлення та підтримки обдарованої молоді у листопаді 2016 року було проведено І(заочний) тур обласного конкурсу з WEB-дизайну.

У Конкурсі взяли участь загальноосвітні, позашкільні та професійно-технічні навчальні заклади із семи міст обласі. До обласного організаційного комітету надані роботи від 74 учнів, які були обрані з понад 200 учасників відкритих районних та міських відбіркових турів. Наше місто було представлено роботами вихованців гуртка «СПРАЙТ» (керівник М.М.Савченко), які передбачали гармонійне поєднання тексту, графіки, кольору, звуку та програмування. За підсумками роботи журі визначились фіналісти, до складу яких увійшла і вихованка КПНЗ «БТДЮ» Маслак Альбіна. 17 січня 2016 року дівчина візьме участь у ІІ (фінальному) турі м.Дніпрі.

Будинок творчості м.Покров дякує цим талановитим дітям за цілеспрямованість, наполегливість у здобуванні знань та бажає примножувати здобутки Батьківщини.

Кiлькiсть переглядiв: 78

Коментарi