• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Олександр Вілкул: «Дніпропетровська область – лідер в Україні з розвитку всіх рівнів освіти та з упровадження IT-технологій в навчальний процес»

Олександр Вілкул: «Дніпропетровська область – лідер в Україні з розвитку всіх рівнів освіти та з упровадження IT-технологій в навчальний процес»

2012-10-19

/Files/images/novini2/IMG_1618.JPG

Про це на сесійному засіданні Дніпропетровської обласної ради повідомив губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул, підбиваючи у своїй доповіді підсумки реалізації в області Комплексної стратегії розвитку регіону за 2010-2012 роки. Він зазначив, що таку високу оцінку розвитку регіональної системи освіти дав Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник на серпневій нараді педпрацівників.
«Усі школи регіону на 100% забезпечені комп'ютерною технікою та підключенням до мережі Інтернет. За 2,5 року школи області отримали понад 3,2 тис нових комп'ютерів. Усі учні і вчителі в сільській місцевості забезпечені безкоштовним підвезенням «шкільними автобусами», - сказав Олександр Вілкул.
Із 1 вересня 2012 року в області запроваджено проект «Логістика шкільного автобуса», в його рамках на всіх автобусах встановлена GPS-навігація і тривожна кнопка. Це дозволяє батькам через Інтернет бачити, де знаходиться автобус, який перевозить дітей.
У 2011 році відкрито «Єдиний освітній центр»: це дистанційне навчання педагогів, дітей з особливими потребами, віртуальна бібліотека, он-лайн консультації. Впроваджено проект «Електронний щоденник» і «Електронний журнал».
У 2012 році вперше за 10 років відкрито три нові сільські школи – на 920 учнів.
Із 1 вересня запущений проект «3D дитячий садок», який через Інтернет надає інформацію про всіх дошкільних закладах області. Це дозволяє батькам обрати для своєї дитини дитсадок.
За 2 роки відкрито 62 дитсадки і навчально-виховні комплекси «школа - дитячий садок», до кінця цього року буде відкрито ще 32 дошкільний заклад. «Наша мета – повністю забезпечити всіх дітей області місцями у дитячих садочках», - сказав Олександр Вілкул.
У рамках розвитку кластерів будівництва та сільського господарства створені кафедри профільних вузів на базі провідних компаній цих галузей, що дозволяє адаптувати майбутніх фахівців до вимог бізнесу.
У двох університетах діють центри навчання за програмами МВА, в провідних вузах регіону видаються «подвійні дипломи» - український і країни-партнера (Німеччини, Франції та інших країн ЄС).

Кiлькiсть переглядiв: 14

Коментарi