• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • На Дніпропетровщині в селі Петрове Софіївського району відкрито дитячий садок «Сонечко» на 50 місць

На Дніпропетровщині в селі Петрове Софіївського району відкрито дитячий садок «Сонечко» на 50 місць

2012-10-20

На Дніпропетровщині в селі Петрове Софіївського району відкрито дитячий садок «Сонечко» на 50 місць. Відтепер всі діти цього села забезпечені дошкільною освітою. Відкриття дитсадка в селі Петрове є частиною масштабної роботи з відновлення дошкільних закладів, що проходить у рамках регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти», ініційованого губернатором Олександром Вілкулом.
У дитсадку «Сонечко» створено комфортні та сучасні умови для навчання і відпочинку вихованців. Зокрема, в кімнатах проведених косметичний ремонт, встановлені металопластикові вікна, замінені двері. Ігрова зала, роздягальня та спальні кімнати обладнані новими меблями. На це було виділено 350 тисяч гривень.
«Відкриття дошкільних навчальних закладів – передумова розвитку невеликих міст та сел. Це важливі об’єкти соціальної інфраструктури, які необхідні для молодих сімей у сільській місцевості, адже створюються можливості для їх дітей отримувати якісну освіту у своєму населеному пункті. Відкриття дитсадка в селі Петрове Софіївського району дозволило повністю вирішити питання забезпечення дошкільнят місцями в дитсадках», - сказала заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова.

Кiлькiсть переглядiв: 36

Коментарi