• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • День визволення України від фашистських загарбників

День визволення України від фашистських загарбників

2016-10-31

/Files/images/2016-2017_nr/listopad/szsh2/SAM_8726(1).JPG

День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників.

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Вже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни, її причини та наслідки.

З почуттям хвилювання зібралися учні та працівники КЗ «СЗШ №2» біля братського поховання на мітинг, присвячений 72-й річниці визволення України та Дніпропетровської області, який відбувся у селищі Руднік. Перед присутніми виступила Бондаренко Н.О., перший заступник мера, яка наголосила на тому, що не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ніхто не забутий!», «Ніщо не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!»

У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.

/Files/images/2016-2017_nr/listopad/szsh2/SAM_8733(1).JPG

Кiлькiсть переглядiв: 34

Коментарi