Хай буде мир на всій Землі!

2016-09-22

/Files/images/2015-2016_nr/20160921_114051.jpg

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи.

Для тих, хто увесь час жив у світі благополуччя, ці слова нічого не значать. Їм важко оцінити ту величезну роль Міжнародного дня миру, де розриваються снаряди під вікнами будинків. Однак для дуже багатьох людей в сучасному світі цей дар – не більше, ніж казкова мрія. Привернути увагу до проблеми миру Землі – ось основна мета цього свята.

21 вересня 2016 року в КЗ «Середня загальноосвітня школа №9» учні і педагоги відзначали Міжнародний День Миру. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. Учні 1-11-х класів приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» під гаслом «Хай буде мир на всій Землі»

Всі діти підготували для цього паперових білих голубів, з якими вийшли на подвір’я . Під час флешмобу вони створили живу фігуру символу миру, а початківці розфарбували голубів та написали на них побажання людям жити у мирі та злагоді. В класах проведені бесіди та години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям». Відбулася виставка дитячих малюнків «Мир очима дітей». В бібліотеці школи для учнів 3-4-х класів було проведено інформаційний журнал "Міжнародний день миру”.

Час промайнув непомітно, було весело та радісно!

Кiлькiсть переглядiв: 78

Коментарi