• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Діти завітали на екскурсію в пожежну частину міста

Діти завітали на екскурсію в пожежну частину міста

2016-06-09

/Files/images/nvk_novini/CIMG1091.JPG

З початку літніх канікул в закладах управління освіти розпочинають свою роботу дитячі пришкільні табори. Для дітей щоденно проводяться різноманітні пізнавальні заходи, одним з яких є відвідування пожежно-рятувальної частини міста.

Так 6 червня до рятувальників з 44-ї державної пожежно-рятувальної частини завітали діти пришкільного табору «Лазурний» створений на базі Навчально-виховного комплексу №1.

Користуючись нагодою рятувальники нагадали хлопцям та дівчатам правила безпечної поведінки у літній період, розповіли правила пожежної безпеки у побуті, на вулиці, та під час перебування на природі, пояснили дії при випадковому виявленню вибухонебезпечних предметів та при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації. З залюбки ознайомили дітей із спеціальною технікою, дали змогу власноруч кожному потримати пожежний ствол, посидіти за кермом пожежного автомобіля, а також приміряти на себе пожежне спорядження.

Ця екскурсія дала можливість кожній дитині побачити важливість роботи рятівників, ознайомити їх з господарством пожежної частини, з правилами виїзду на місце пригоди і засобами пожежогасіння, а також навчити дітей основам безпечного життя та правильній поведінці в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

/Files/images/nvk_novini/CIMG1085.JPG/Files/images/nvk_novini/CIMG1086.JPG/Files/images/nvk_novini/CIMG1089.JPG/Files/images/nvk_novini/CIMG1092.JPG/Files/images/nvk_novini/CIMG1097.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 57

Коментарi