• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Батьківська конференція «Школа - родина. Кроки співпраці»

Батьківська конференція «Школа - родина. Кроки співпраці»

2016-06-06

/Files/images/6shkola_novini/20160602_174108.jpg

Традиційно наприкінці навчального року у школі проводиться загальношкільна підсумкова конференція.

Тільки разом з батьками, спільними зусиллями,

вчителі можуть дати дітям велике людське щастя.

В.А. Сухомлинський

02 червня 2016 року в КЗ «СЗШ № 6» підвели підсумки навчально-виховного процесу за 2015-2016 навчальний рік, зібравши чергову конференцію педагогічного колективу, батьківського комітету, ради, піклувальної ради та громадськості. Розпочалась вона традиційно з оголошення плану та регламенту роботи.

На зустрічі були присутні 86 учасників конференції: адміністрація школи, вчителі, батьки, учні; голова батьківського комітету С.М.Подпорна, голова ПК школи Н.В.Левченко, секретар Т.С.Домніцька, вчитель української мови та літератури. А також були присутні почесні гості: начальник управління освіти Покровської міської ради Г.П.Рубаха, завідуюча психолого-медико-педагогічного центру управління освіти Г.М. Чергинець та депутат обласної ради, помічник народного депутата України Андрія Федоровича Шипка М.М.Петросянс.

Із доповіддю щодо важливості співпраці батьків із педагогічним колективом як запоруки успіху дітей, а також про численні здобутки не лише на рівні школи, а й міста та області виступила директор школи Галина Романівна Юртаєва. Відповідно до методичних рекомендацій УО звіт керівника охопив основні пункти структури щорічного звіту.

Особлива увага зверталася на створення у навчальному закладі належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти. Відрадно, що перелік імен учнів-переможців різноманітних конкурсів та олімпіад супроводжувався щирими оплесками батьків, яким було приємно і за досягнення своїх дітей, і за високий імідж навчального закладу.

Начальник управління освіти Г.П.Рубаха підтвердила гарний результат діяльності педагогів школи, звернула увагу у своєму виступі на високий результат діяльності закладу, відзначила активну діяльність учнів у заходах.

Завідуюча психолого-медико-педагогічного центру управління освіти Г.М. Чергинець подякувала вчителям за нелегку щоденну працю, батькам за розуміння і підтримку у вирішенні проблем сучасної освіти.

А батьки, переглянувши фотосвітлини презентації участі дітей у шкільних, міських і обласних конкурсах, олімпіадах, пишалися своїми вихованцями.

За результатами звіту, шляхом відкритого голосування, 86 осіб педагогічного колективу, батьківського комітету, ради та піклувальної ради навчального закладу роботу директора школи оцінилизадовільно.

Результати голосування та прийняте рішення відображено у протоколі № 2 зборів (конференції) від 02.06.2016 р.

Кiлькiсть переглядiв: 86

Коментарi