• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • З нагоди Дня працівників освіти губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул вручив грошові винагороди 50 кращим педагогам регіону

З нагоди Дня працівників освіти губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул вручив грошові винагороди 50 кращим педагогам регіону

2012-10-02

/Files/images/novini2/03.JPG

З нагоди Дня працівників освіти України губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул вручив грошові винагороди 50 кращим педагогам регіону. Винагороди від 6 тис грн до 10 тис грн отримали 5 переможців та 10 лауреатів Регіонального конкурсу «Вчитель року – 2012», ще 35 педагогів, які представляють кожне місто і район області, отримали премії по 4,2 тис грн за результатами успішності своїх учнів.
«Завдяки професіоналізму педагогів нашого регіону Дніпропетровщина впевнено посідає статус потужного освітнього центру України і Східної Європи. Це підтверджується результатами Всеукраїнських і міжнародних олімпіад та конкурсів. Зокрема у цьому році 71 учень Дніпропетровської області отримав на ЗНО максимальну кількість балів (200) з різних предметів, 57 учнів стали переможцями Всеукраїнських олімпіад, а двоє здобули перемогу у Міжнародних олімпіадах з астрономії та географії. За участю у Всеукраїнських конкурсах область зайняла почесне перше місце з науково-технічної творчості учнів. Минулого троку в регіоні відкрито Малу Академію Наук учнівської молоді, завдяки якій наукові розробки наших школярів високо оцінені на світовому рівні. Все це – результати реалізації регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти», в рамках якого обласна влада за підтримки нашого Президента Віктора Федоровича Януковича створює умови для розвитку якісної освіти та інтеграції Дніпропетровщини й України в європейський освітній простір», - сказав Олександр Вілкул.
Напередодні Дня працівників освіти кращі педагоги з усіх міст і районів області отримують премії від обласної влади. Найкращі вчителі визначаються за успіхами своїх вихованців, їх перемогами на олімпіадах, всеукраїнських конкурсах та отримання високих балів у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО). Матеріальне заохочення стимулює педагогів області до творчості та пошуку нових підходів до навчання та виховання підростаючого покоління. У 2012 році розмір премії у порівнянні з минулим роком збільшено на 50% або в півтора раза – до 4200 гривень (у 2011 році він становив 2800 гривень).
Також в області в рамках регіонального конкурсу «Вчитель року – 2012» до Дня працівників освіти визначаються 15 кращих вчителів Дніпропетровщини. За перше місце 5 лауреатів отримують грошову винагороду у розмірі 10000 гривень, за друге місце - 8000 гривень, 6000 гривень – за третє місце. Всього премії отримують 15 талановитих фахівців педагогічної справи.
Окрім премії 5 переможців конкурсу «Вчитель року – 2012» отримали подарункові паспорти на «Smart TV» для шкіл, в яких вони працюють, 10 лауреатів цього конкурсу – цінні подарунки, 35 кращих педагогів Дніпропетровщини для своїх шкіл отримали інтерактивні мультимедійні дошки.

СПИСОК
лауреатів обласної педагогічної премій кращим педагогічним працівникам Дніпропетровської області

1. АВДЄЄВА
Світлана Кіндратівна вчитель біології Чорнявщинської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Юр’ївського району
2. БОЙКО
Олександр Іванович вчитель фізичної культури Широківської середньої загальноосвітньої школи №2 – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів»
3. ВАТКОВСЬКА Марина Григорівна проректор з наднових систем навчання та комунікації – завідуюча кафедрою управління інформаційно-освітніми проектами Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
4. ВЕПРИЦЬКА
Тетяна Володимирівна вчитель фізики Магдалинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Магдалинівського району
5. ГЛЯНЕНКО
Людмила Василівна вчитель української мови і літератури середньої загальноосвітньої школи № 5 м. Тернівки
6. ГРАБКО
Анатолій Якович тренер-викладач з веслування на байдарках і каное комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №1» м. Дніпродзержинська
7. ГРИГОРЕНКО
Василь Іванович вчитель фізичної культури Степанівської середньої загальноосвітньої школи Криничанського району
8. ГУШУЛ
Григорій Юліанович вчитель фізичної культури Надеждівського навчально-виховного комплексу (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад) Криворізького району
9. ДОВГАЛЮК
Наталія Федорівна вчитель історії комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №6» м. Орджонікідзе
10. ЖИЛА
Вікторія Іванівна вчитель початкових класів Першотравенської загальноосвітньої школи I-III ступеня № 4
11. КІБЛИК
Вікторія Сергіївна вчитель біології та хімії комунального закладу освіти Варварівської середньої загальноосвітньої школи Синельниківського району
12. КЛИМКО
Галина Михайлівна вчитель біології комунального закладу «Верхньодніпровська середня загальноосвітня школа №5 I-III ступенів» Верхньодніпровського району
13. КОВАЛЕНКО
Вадим Леонідович вчитель хімії комунального навчального закладу «Хіміко-екологічний ліцей» м. Дніпропетровська
14. КОВАЛЕНКО
Наталія Данилівна методист відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Петриківської райдержадміністрації
15. КОЗАК
Юлія Володимирівна вчитель хімії та біології Межівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
16. КОРНІЄНКО
Олена Ростиславівна вчитель української мови та літератури Китайгородської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів Томаківського району
17. КОЧЕКЬЯН
Віра Вартанівна вчитель російської мови і літератури комунального загальноосвітнього навчального закладу «Гімназія №15» м. Нікополя
18. КУНАТ
Валентина Вікторівна вчитель біології загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №3 м.Синельникового
19. ЛАРІЧЕВА
Людмила Павлівна вчитель математики Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Софіївського району
20. МАКАРЕНКО
Тетяна Іванівна вчитель біології Олексіївської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів Нікопольського району
21. МАЛОХАТЬКО
Ольга Іванівна вчитель української мови і літератури Мар’янівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомосковського району
22. НЕТЮХАЙЛО
Олег Антонович вчитель трудового навчання Марганецької гімназії
23. ОГНЄРУБОВА
Любов Григорівна вчитель української мови і літератури П’ятихатської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 П’ятихатського району
24. ПАСІЧНИК
Тетяна Петрівна вчитель історії та правознавства Новодачинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Павлоградського району
25. ПЕТРЕНКО
Валентина Петрівна вчитель початкових класів Апостолівської загальноосвітньої школи №4 І-ІІІ ступенів Апостолівського району
26. ПОЛІЩУК
Ольга Олександрівна вчитель української мови та літератури комунального закладу освіти Жовтоводської гуманітарної гімназії імені Лесі Українки
27. ПОНОМАРЕНКО
Володимир Анатолійович вчитель фізики Павлоградського міського ліцею
м. Павлограда
28. ПОНОМАРЕНКО
Сергій Олексійович вчитель історії і правознавства Просянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровського району
29. ПРУДСЬКА
Віра Миколаївна вчитель біології Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Петропавлівського району
30. САМАРСЬКИЙ
Олексій Федорович вчитель інформатики Царичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Царичанського району
31. СИДОРЕНКО
Ольга Миколаївна вчитель біології та екології Партизанської середньої загальноосвітньої школи Дніпропетровського району
32. СОЛОВЕЙ
Олександр
Вікторович вчитель інформатики комунального закладу освіти навчально-виховного комплексу «Олександропільська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Солонянського району
33. СТЕШИНА
Людмила Олександрівна вчитель психології Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №108 м. Кривого Рогу
34. ТИМОХІНА
Наталія Вікторівна вчитель фізики колегіуму № 11 загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів м.Новомосковська
35. ЧЕРВОНА
Тетяна Григорівна вчитель фізики Чаплинської середньої загальноосвітньої школи Васильківського району

СПИСОК
переможців та лауреатів конкурсу «Вчитель року», яким вручаються
нагороди на обласному святі День працівників освіти 02 жовтня 2012 року

1. МОВЧАН
Оксана Анатоліївна вчитель комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 5» Дніпропетровської міської ради - у номінації «Українська мова та література»
2. ПУШКО
Інна Володимирівна вчитель Солонянської ЗСШ № 1 Солонянського району - у номінації «Біологія»
3. ГРОДІКОВА
Олена Володимирівна вчитель середньої загальноосвітньої школи № 71 Жовтневого району м. Кривого Рогу - у номінації «Етика»
4. БАТШЕВА
Юлія Євгенівна вчитель середньої загальноосвітньої школи з поглибленим вивченням іноземних мов № 22 м. Дніпропетровська - у номінації «Іноземна мова (англійська)
5. АНДРЮЩЕНКО
Тетяна Георгіївна вчителя середньої загальноосвітньої школи № 23 м. Дніпродзержинська - у номінації «Фізична культура»
6. УТКІНА
Лілія Анатоліївна вчитель середньої загальноосвітньої школи № 22 м. Нікополя - у номінації «Українська мова та література»
7. ПАЛЄЄВА
Інна Олександрівна вчитель середньої загальноосвітньої школи № 54 м. Дніпропетровська - у номінації «Біологія»
8. БОРИСОВА
Оксана Валеріївна вчитель середньої загальноосвітньої школи № 46 м. Дніпропетровська - у номінації «Етика»
9. НОСУЛЬ
Юлія Олександрівна вчитель колегіуму № 16 м. Дніпродзержинська - у номінації «Іноземна мова (англійська)»
10. КРАВЧЕНКО
Наталія Борисівна вчитель Криворізької гімназії № 91 - у номінації «Фізична культура»

11. СІРКО
Тетяна Миколаївна вчитель середньої загальноосвітньої школи с. Молодіжне Царичанського району - у номінації «Українська мова та література»
12. КУЛІНІЧ
Любов Володимирівна вчитель Апостолівської середньої загальноосвітньої школи № 1- у номінації «Біологія»
13. ЩЕРБАКОВА
Галина Євтихіївна вчитель середньої загальноосвітньої школи № 2 м. Орджонікідзе - у номінації «Етика»
14. ОСЕТРОВА
Вікторія Валентинівна вчитель Криворізької загальноосвітньої школи з поглибленим вивченням іноземних мов - у номінації «Іноземна мова (англійська)»
15. КЛИМЕНКО
Олена Олексіївна вчителя середньої загальноосвітньої школи № 126 з поглибленим вивченням французької мови м. Дніпропетровська - у номінації «Фізична культура»

Кiлькiсть переглядiв: 11

Коментарi