• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • У нашому місті стартували відкриті змагання з кордових автомоделей у приміщенні

У нашому місті стартували відкриті змагання з кордових автомоделей у приміщенні

2016-03-09

/Files/images/P1200388.JPG

05 березня пройшли змагання з кордових автомоделей у приміщенні за класами ЕЛ-0, ЕЛ-К, ЕЛ-АЕРО, ЕЛ-Іграшка, присвячених 60-річчю заснування Будинку творчості дітей та юнацтва.

У змаганнях взяли участь дві команди вихованців Будинку творчості дітей та юнацтва м. Орджонікідзе (тренер Томілов В.В.) та команда з Нікополя (тренер Резніков Д.Ю.). Змагання проходили у ІІІ тури, за кращими результатами яких і були визначені переможці суддівською командою у складі головного судді, майстра спорту України Сенченка С.І., судді на старті, кандидата у майстри спорту України Томілової А. В., помічника судді на старті, майстра спорту України Резнікова Д.Ю., головного секретаря змагань, кандидата у майстри спорту України, призера чемпіонату України Томілової О.В. та ініціатора, натхненника змагань, майстра спорту Радянського Союзу України. Учасників змагань гостинно вітали з хлібом-сіллю директор БТДЮ Клапко І.Г. та творча група дорослих і дітей закладу.

Перше і друге командне місце вибороли у напруженій боротьбі команди з Орджонікідзе (тренер Томілов В.В.), третє – з Нікополя (тренер Резніков Д.Ю.). Особистісну першість вибороли вихованці нашої команди: Литвинчук Юлія (модель ЕЛ-К), Булла Анна (модель ЕЛ-0), Диденко Роман (модель ЕЛ-АЕРО), Руденко Дарина (модель ЕЛ-Іграшка). Переможці отримали грамоти, кубки та солодкі призи від спонсорів змагань.

Вітаємо і бажаємо подальших нових перемог у справі, яка зібрала зацікавлених хлопців та дівчат.

Кiлькiсть переглядiв: 26

Коментарi