• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Забезпечення соціалізації учня школи І ступеня на засадах традиційних духовних цінностей за суспільно-моральним напрямком

Забезпечення соціалізації учня школи І ступеня на засадах традиційних духовних цінностей за суспільно-моральним напрямком

2015-11-06

/Files/images/2015-2016_nr/listopad/szsh4/SAM_5990.JPG

22.10.2015 року на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №4 м. Орджонікідзе Дніпропетровської області» пройшов міський семінар-практикум вчителів початкових класів за темою: «Забезпечення соціалізації учня школи І ступеня на засадах традиційних духовних цінностей за суспільно-моральним напрямком».

Учасники семінару розглянули питання соціалізації учня школи І ступеня; формування взаємин «учитель-учень» у контексті ідей гуманної педагогіки. Незабутні враження залишили учні початкової школи – члени клубу «ХіД», які показали свої творчі досягнення, презентували відео «Мій вчитель».

Педагоги закладу: Л.В.Пирогова, В.В.Оніщенко, Л.Й.Барабаш, Ю.С.Копильцева розкрили тему, використовуючи елементи тренінгу та інших інтерактивних форм навчання та виховання.

/Files/images/2015-2016_nr/listopad/szsh4/SAM_6046.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 36

Коментарi