• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Треба бути патріотом, щоб виховувати патріота

Треба бути патріотом, щоб виховувати патріота

2015-10-29

/Files/images/2015-2016_nr/jovten/btdyu/IMG_0012.JPG

Треба бути патріотом, щоб виховувати патріота

22 листопада у місті Дніпропетровську відбувся семінар для керівників літературних об’єднань області, організований методичним відділом обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка». Цього року робота семінару була присвячена національно-патріотичному вихованню дітей та молоді, впровадженню у педагогічну діяльність загальноосвітніх шкільних та позашкільних закладів Концепції національно-патріотичного виховання.

До уваги присутніх було презентовано кращий досвід у роботі з молоддю обласною бібліотекою імені О. Светлова. Про засади патріотичного виховання та успіх у роботі з дітьми розповіли педагоги Л.О. Коваленко, керівник літературного гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва м. Орджонікідзе та О.О. Поліщук, вчитель української мови та літератури Жовтоводської гуманітарної гімназії імені Лесі Українки.

Про ювілярів-письменників Дніпропетровщини розповів І.Г. Гарченко, член обласної національної Спілки письменників, презентувавши творчість земляка О. Зайвого. Теплі слова присутнім адресував і голова обласної національної Спілки письменників В.А. Луценко, ознайомивши з власними літературними пародіями.

Л.Д. Бершак, методист обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка» познайомила керівників літературних об’єднань з планом роботи на рік та календарем пам’ятних дат. Любов Дмитрівна, підвівши підсумки, побажала творчій аудиторії наснаги і нових перемог.

Літературний музей Придніпров'я , де проходив семінар, на знак поваги до педагогів люб’язно запросив до екскурсії експозиційними залами.

Кiлькiсть переглядiв: 32

Коментарi