СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

2015-09-02

/Files/images/2015-2016_nr/litsey/Ліцей_1.jpg

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

1 вересня, у навчальному закладі «Загальноосвітній ліцей» відзначали свято Першогодзвоника та День знань

Розпочалася урочиста лінійка, на яку першачків вели їхні перші вчителі Медведєва Ольга Анатоліївна та Назарик Світлана Григорівна.

На свято до школярів, з привітаннями та найкращими побажаннями, завітали і поважні гості: Мовчан Олена Костянтинівна – методист інспекторської методичної служби управління освіти; Лінська Василина Трохимівна – депутат міської ради, почесний ветеран України. На знак пошани та гостинності гості отримали традиційнийукраїнськийдарунок - коровай.

Директор ліцеюНаталія Олександрівна Бондаренко щиро привітала школярів, побажала присутнімнайголовнішого - виконанняпрагнень та здійсненняочікувань «…тому що, коли у людини є те, про що вона мріє, - вона весела, бадьора, здорова!»

Міжучнями перших класів та випускнихкласіввже стало доброю традицієюобмінюватисьдарунками, і цьогорічне свято ПершогоДзвоника не стало винятком. Всіпершачкиотримали у подарунокцікаві книжки.

На завершення свята учніліцеюобмінялисямузичними та художньо-літературнимивітаннями.

/Files/images/2015-2016_nr/litsey/Ліцей4.jpg /Files/images/2015-2016_nr/litsey/Ліцей5.jpg/Files/images/2015-2016_nr/litsey/Ліцей3.jpg/Files/images/2015-2016_nr/litsey/Ліцей2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 47

Коментарi