А «ЗОРЕГРАЙ» ПОСПІШАЄ ДО ВАС!

2015-06-25

/Files/images/2014-2015_nr/cherven/btdyu/IMG_4896.JPG

А «ЗОРЕГРАЙ» ПОСПІШАЄ ДО ВАС!


З 02 червня у м. Орджонікідзе стартував вже втретє центр оздоровлення та творчості «Зореграй», який згуртував навколо себе спільними творчими справами дитячі заклади відпочинку – табори з денним перебуванням на базі шкіл № 2, ліцею, № 4, НВК № 1, № 6, № 8, № 9, Олександрівської та Чортомлицької неповних середніх загальноосвітніх шкіл.

Згідно з розкладом руху «Зорельоту», тобто планом-сіткою виховних заходів, адміністрація та педагогічний колектив «Зореграю» побували у них в гостях з метою надання практичних рекомендацій організації змістовного і цікавого дозвілля.

Загони у день візиту разом із дорослими співали, грали, танцювали, ділилися посмішками і хорошим настроєм. Дітвора відвідала різноманітні гуртки, виготовивши сувеніри своїми руками. А новостворені живі газети розповіли про новини табору та «зоряних дітей», кожен з яких висловив думку «Якби я був Президентом, то…». Діти зійшлися в думці про швидше закінчення війни на Сході, про особливу турботу про хворих дітей, про зниження цін і навіть про ремонт доріг.

На згадку про зустріч та подальшу співдружність зореграйці подарували символ «Зореграю», нові пісні про літо та ігри.

Попереду нові зустрічі і приємні враження, і нехай літо завітає до кожної дитини зі знаком «плюс»!Кiлькiсть переглядiв: 44

Коментарi