Шаховий турнір

2015-06-12

/Files/images/2014-2015_nr/cherven/kdnz21/P6180036.JPG

Матеріали публіцистичного характеру,

присвячені подіям у КДНЗ № 21

Шаховий турнір

Грати в шахи ми вчимося,

Програвать не боїмося!

10.06.2015 р. в комунальному дошкільному навчальному закладі №21 «Казка» ( ясла-садок) художньо-естетичного спрямування м. Орджонікідзе проводився шаховий турнір серед вихованців табору відпочинку з денним перебуванням «Дивогралія». «В Шаховому Королівстві» вихованці змагалися у грі в шахи. Протягом дня діти грали в дидактичні ігри «Розстав фігури по місцях», «Яка фігура зникла?», «Весела стежинка». А потім разом вирушили в подорож до Шахового Королівства. З ними вирушила Біла Королева, яка розвивала у дітей логічне та абстрактне мислення, формувала вміння будувати тактику та стратегію своїх дій, виховувала етику гри з партнером.

Вихователь Борисова Лідія Миколаївна провела бесіду з дітьми бесіду про ходи шахових фігур. Мешканці Шахового Королівства: слон, кінь, тура, пішаки дуже раді, що познайомилися з малятами. Вихователь керувалася правилом: дитина не повинна помічати, що її навчають! Поступово інтерес виникне, і можна буде рухатися до більш складних завдань.У навчанні дошкільника шахів найголовніше - постаратися прищепити інтерес до мудрої гри.

Отже, головними у шаховій грі є перемога над собою, своїми слабостями, негативними емоціями. Доброзичлива партнерська атмосфера, взаєморозуміння між вихователем і вихованцями, цікаві шахові оповідання, дидактичні вправи надають можливість кожній дитині бути справжнім “генералом” своєї шахової армії, де перемогу отримує найсильніший, найрозумніший, найкмітливіший.

Найкращими гравцями в шахи були: Неділько Мар’яна, Яковенко Дмитро, Лісняк Вікторія, Вербицький Артем, які отримали звання «Майбутній гросмейстер».

/Files/images/2014-2015_nr/cherven/kdnz21/P6180033.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 34

Коментарi