Наші перемоги!

2015-06-11

/Files/images/2014-2015_nr/cherven/dyussh/Гимнасты.JPG

Інформація від КПНЗ «ДЮСШ»

Юні гімнастки міської дитячо-юнацької спортивної школи брали участь у Чемпіонаті області присвяченому Дню захисту дітей, що відбувся у м. Марганець 27 травня.

Представниці краси та грації тренерів Ірини Смирної, Оксани Клобукової, Ніни Колпакової та Галини Смородової зовоювали 22 медалі різних ґатунків.

Золото вибороли Панченко Дар’я, Потайчук Софія, Безрук Анастасія, Коробко Оксана та Майстренко Вікторія. Срібні нагороди отримали Безрук Вікторія, Дюкарєва Ксенія, Дектєрєва Світлана, Подстяжонок Єлизавета, Бережна Сніжана, Зарубіна Вікторія, Неділько Яна, Штурмак Анастасія, Кореняк Поліна, Яцук Марія.

Бронзовими призерами стали Бондаренко Анна, Євсєєва Ксенія, Кострицька Евеліна, Захарченко Вікторія, Черніченко Альона, Гайдук Олександра та Біднюк Анна.

Знову почесна місія приймати у себе в гостях учасників Чемпіонату області зі спортивної акробатики випала міській дитячо-юнацькій спортивній школі.

2 червня за пальму першості змагалися юні акробати з Дніпропетровську, Дніпродзержинську та Орджонікідзе, всього 60 учасників.

На параді відкриття учасників обласних змагань вітали директор ДЮСШ І.В. Бакієва, голова міського комітету з фізичної культури та спорту Є.Ю. Сидоренко та голова обласної Федерації акробатики Л.М. Сікліцька.

Змагання стали серйозним екзаменом для наших спортсменів та їх тренерів Ольги Образцової, Тетяни Венгер, Наталії Токмань, Аліси та Василини Сладкових.

Юні акробати подарували нам радість нових перемог, а результати їх виступів говорять самі за себе.

Так, чемпіонами стали:

чоловіча пара - Євтушенко Артур та Філіпов Максим;

жіноча група - Хижинська Дарина, Клокова Анастасія, Марусиченко Валерія;

змішана пара - Заульський Спартак та Найдьон Анастасія;

чоловіча група - Грицай Олександр, Селіванов Іван, Степаненко Назарій, Балабанов Станіслав;

жіноча пара - Ткаченко Дана та Макєєва Поліна;

змішана пара – Веселова Анастасія та Селезньов Олександр;

жіноча група – Косенко Дар’я, Вакуленко Катерина, Калюка Олена;

чоловіча пара – Хажанець Іван та Земляний Микола;

жіноча пара - Слащова Поліна та Березинська Поліна.

Срібні медалі отримали:

жіноча пара – Рибак Аліна та Купчиненко Марія;

чоловіча пара – Федоров Олександр та Федоров Костянтин ;

жіноча група – Дрок Валерія, Лісогурська Валерія, Бондаренко Анастасія.

Бронза дісталась:

чоловіча пара – Родочинський Данило та Федоров Олександр;

чоловіча пара – Ткаченко Максим та Кажанов Роман;

жіноча пара – Конюшенко Анастасія та Ткаченко Карина.

По закінченню змагань оргкомітет ДЮСШ отримав високу оцінку організації та проведення обласного заходу.

Вітаємо і бажаємо нових спортивних перемог!

/Files/images/2014-2015_nr/cherven/dyussh/Акробаты.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 64

Коментарi