Літо – пора ремонтних робіт у школі

2012-08-14

/Files/images/novini/DSCF2943.jpg

Нарешті завершені ремонтні роботи у комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа № 6 м. Орджонікідзе Дніпропетровської області». Як і в будь-якій іншій школі міста, до ремонтних робіт активно долучалися батьки та техпрацівники закладу. Саме їхніми силами здійнено ремонт коридорів, санвузлів, харчоблоку, капітальний ремонт їдальні-актового залу, бібліотеки; ремонт систем водопостачання, теплопостачання. Для завершеного естетичного вигляду постелено новий леноліум у актовому залі, бібліотеці, в коридорах та відновлено стенди. Всі дуже задоволені процесом та результатом. Виконання запланованих ремонтних робіт на період літніх канікул скооперувало та активізувало як батьків, так і техпрацівників школи. І вони, і загалом весь колектив педагогів навчального закладу не лише віддають своїм учням тепло своїх сердець, а й дбають про затишок для них у школі та про наповнення її всім необхідним для повноцінної підготовки учнів до нового навчального року.

Та, за словами завгоспа школи Т.І.Балихіної, велика подяка батьківському комітету школи та батькам, адже завдяки їх допомозі відремонтовано класні кімнати учнів, а комп’ютерний клас забезпечений новими меблями. Наша школа доведена до нормального, хорошого стану, щоб діти могли вчитись у світлих, відремонтованих кабінетах.

Усі учасники ремонтного процесу оголосили готовність до початку 2012-2013 навчального року.

Сподіваємося, що 1-го вересня школа № 6 запрацює на повну силу і дозволить активно впроваджувати у навчально-виховний процес сучасні методи навчання.

Кiлькiсть переглядiв: 113

Коментарi