• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Вірую – воскресне Україна, як Христос воістину воскрес!

Вірую – воскресне Україна, як Христос воістину воскрес!

2015-04-16

/Files/images/2014-2015_nr/kvten/btdyu/IMG_3565.JPG

Вірую – воскресне Україна, як Христос воістину воскрес!

За таким пророчим гаслом 16 квітня у Будинку творчості дітей та юнацтва пройшло мистецьке свято, яке зібрало кращі творчі колективи міста. Усі бажаючі цього дня мали змогу долучитися до таїни народного мистецтва у розписуванні яєць, виготовленні ляльок-оберегів та великодніх символів із солоного тіста, в оформленні петриківським розписом предметів побуту. А допомагали у цьому дорослим і дітям керівники гуртків Будинку творчості та Школи мистецтв: О.С. Муравецька, Н.О. Коняхіна, І.М. Бовкун,

А.В. Рибцова. На великодньому дереві у цей день з’явилися щойно виготовлені писанки, ляльки-обереги, сувеніри-символи із солоного тіста, побажання присутніх.

Концертну програму відкрили привітаннями та світлими побажаннями добра і миру, злагоди і добробуту заступник міського голови Т.В. Ходосовська, благочинний Нікопольського району, настоятель храму Іоанна Златоуста м. Орджонікідзе, протоієрей Володимир. Вихованці танцювальних гуртків «Мальви» (керівник А.Л. Донова) та «Таллєсс» (керівник О.В. Бомешко) додали святу весняного настрою, подарувавши тепло дитячих сердець та енергію українського колориту.

/Files/images/2014-2015_nr/kvten/btdyu/IMG_3557.JPG /Files/images/2014-2015_nr/kvten/btdyu/IMG_3559.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 26

Коментарi