• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Успіхи переможців інтелектуальних змагань початківців.

Успіхи переможців інтелектуальних змагань початківців.

2015-03-17

/Files/images/2014-2015_nr/berezen/Гороно_17.03.2015_1 (1).JPG

Успіхи переможців інтелектуальних змагань початківців.

На виконання міських програм «Діти Орджонікідзе», Комплексної програми розвитку початкової школи до 2017року, з метою підвищення інтересу учнів початкових класів до вивчення навчальних предметів, створення сприятливих умов до виявлення навчальних компетентностей учнів, уміння застосувати набуті знання у нестандартних ситуаціях та розвитку творчих здібностей молодших школярів в лютому-березні 2015 року було проведено міські інтелектуальні змагання серед учнів 3-х та 4-х класів з української мови, математики та читання – конкурс читців творів патріотичного змісту, в яких взяли участь 72 учасника.

У комунальних закладах «Загальноосвітній ліцей» (директор Бондаренко Н.О.), «Навчально-виховний комплекс №1» (директор Годована Г.А.) та КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва» (в. о. директора Саганець І.М.) було створено комфортні умови для проведення олімпіад та роботи журі.

Олімпіадні завдання було дібрано членами міської комісії, відповідно до наказу управління освіти.

Письмові роботи учасників олімпіади з української мови включали різноманітні лексичні вправи, завдання з орфографії та творчі роботи: у 3-х класах скласти оповідання за поданим початком, а у 4-х класах – побудувати текст-опис про українську вишивку.

Усі учасники показали добре сформовані каліграфічні навички, роботи охайні, виконані старанно. Проте кращими були оповідання учнів 3-х класів Лось Карини – КЗ «СЗШ №6» (вчитель Зайцева Т.І.) та Іваненко Анастасії – КЗ «СЗШ №4» (вчитель Копильцева Ю.С.).

Твір-опис «Українська вишивка» склали усі учасники – учні 4-х класів, продемонструвавши досить ґрунтовні народознавчі знання. Найбільш повними, образними, логічно завершеними і змістовними були роботи Клокової Анастасії (КЗ «СЗШ №6», вч. Пінчак В.А.), Черниш Єлизавета (КЗ «Ліцей», вч. Медведєва О.А.), Глух Карини (КЗ «СЗШ №6», вч. Кустова Р.С.), Проценко Даніеля (КЗ «Олександрівська НСЗШ», вч. Головко І.А.).

Перемогу вибороли серед учнів 3-х класів:

І місце – Яценко Карина, КЗ «СЗШ № 2», вчитель Кравченко О.О.

ІІ місце – Лось Карина, КЗ «СЗШ № 6», вчитель Зайцева Т.І.

ІІІ місце – Підлубна Єлизавета , КЗ «Ліцей», вчитель Біднюк Л.М.

Перемогу вибороли серед учнів 4-х класів:

І місце – Клокова Анастасія, КЗ «СЗШ № 6», вчитель Пінчак В.А.

ІІ місце – Черниш Єлизавета, КЗ «Ліцей», вчитель Новак Н.В.

ІІІ місце – Проценко Даниель, КЗ «Олександрівська НСЗШ», вчитель Головко І.А.

Олімпіадні завдання з математики включали приклади на порядок дій, розв’язок рівнянь, нерівностей, задачі різних типів та геометричного змісту.

Переможцями з математики серед учнів 3-х класів стали:

І місце – Отріщенко Олександра, КЗ «СЗШ № 6», вчитель Болотова Р.О.

ІІ місце – Глущенко Поліна, КЗ «Ліцей», вчитель Біднюк Л.М.

ІІІ місце – Вербицький Богдан, КЗ «СЗШ № 8», вчитель Клокова О.М.

Переможцями з математики стали серед учнів 4-х класів:

І місце – Грипас Олександр, КЗ «Олександрівська НСЗШ», вчитель Головко І.А.

ІІ місце – Морозова Аліна, КЗ «Ліцей», вчитель Медведєва О.А.

ІІІ місце – Селіванов Іван, КЗ СЗШ № 6», вчитель Пінчак В.А.

Традиційно змагання завершив конкурс читців поезій патріотичного змісту, що пройшов в урочистій атмосфері, чому сприяли оформлення зали, елементи національного вбрання учасників, підтримка глядачів – батьків і вчителів.

Журі відзначило зростання майстерності учасників, ретельно дібраний репертуар конкурсних поезій. Більшість учасників обрали твори сучасної української прози, кращі зразки патріотичної поезії.

Усі учасники добре вивчили текст образного твору і виконали їх на високому і достатньому рівні.

Переможцями конкурсу з читання серед учнів 3-х класів стали:

І місце – Герасименко Валерія, КЗ «СЗШ № 6», вчитель Болотова Р.О

ІІ місце – Ткачова Вікторія, КЗ «СЗШ №8», вчитель Клокова О.М.

ІІІ місце – Венцель Ангеліна, КЗ «НВК № 1», вчитель Перехрест В.В.

Серед учнів 4-х класів:

І місце – Непосидяко Микола, КЗ «СЗШ №6», вчитель Пінчак В.Д.

ІІ місце – Гелодюк Анастасія, КЗ «СЗШ № 9», вчитель Пучина Ю.С.

ІІІ місце – Черниш Єлизавета КЗ «Ліцей», вчитель Медведєва О.А.

За наказом управління освіти від 11.03.2015 р. №85 усі переможці змагань, навчальні заклади КЗ«СЗШ №6» за І місце (директор Юртаєва Г.Р.), КЗ «Загальноосвітній ліцей» (директор Бондаренко Н.О.) за ІІ місце, КЗ «СЗШ №2»(директор Мякотіна Л.М.) за ІІІ місце будуть нагороджені дипломами і грамотами.

Пишаємося нашими кращими учнями і педагогами, радіємо їх успіхом і перемогам.

І.М.Сапа – методист ІМЦ УО.

/Files/images/2014-2015_nr/berezen/Гороно_17.03.2015_1.JPG/Files/images/2014-2015_nr/berezen/Гороно_17.03.2015_1 (5).JPG/Files/images/2014-2015_nr/berezen/Гороно_17.03.2015_1 (4).JPG/Files/images/2014-2015_nr/berezen/Гороно_17.03.2015_1 (3).JPG/Files/images/2014-2015_nr/berezen/Гороно_17.03.2015_1 (2).JPG

Кiлькiсть переглядiв: 54

Коментарi