Світлий образ Великого Кобзаря

2015-03-05

/Files/images/2014-2015_nr/berezen/kdnz21/КДНЗ№21_05.03.2015_1.JPG

Світлий образ Великого Кобзаря

4 березня в комунальному дошкільному навчальному закладі № 21 (ясла-садок) комбінованого типу художньо-естетичного спрямування пройшла літературна година на тему: «Шляхами творчості Кобзаря».

Світлий образ великого Кобзаря безсмертний, як і його творчість. Вона й до сьогодні дивує нас подихом життя, величчю таланту, глибиною думки, мужністю й ніжністю лірики, гостротою і пристрасністю його влучного слова. На цьому акцентують увагу педагоги комунального дошкільного навчального закладу № 21 «Казка» (ясла-садок) комбінованого типу художньо-естетичного спрямування, які традиційно проводять з дошкільниками цикл тематичних заходів, присвячених пам’яті Тараса Шевченка.

Одягнувшись у святкове українське вбрання, і діти, і дорослі декламували вірші Кобзаря («Світає…», «Зоре, моя, вечірняя», «Сонце гріє, вітер віє», «Із-за лісу, з-за туману», «Встала весна», «Садок вишневий коло хати»,…); співали пісні на його вірші («Тече вода і-за гаю», «Зоре, моя, вечірняя»); слухали пісні в грамзапису («Реве та стогне Дніпр широкий», «Заповіт»); водили хороводи («Зацвіла в долині»), грали в народні ігри. А ще згадували звичаї українського народу, вірним сином якого був Тарас Шевченко.

Літературна спадщина великого Кобзаря вчить дітей жити, любити свій край, шанувати народ, стає підручником життя завдяки тому, що сприймання художнього образу пробуджує естетичні й моральні почуття в їх єдності. Сприймаючи найтонші відтінки думок і почуттів дошкільнята проходять своєрідну школу виховання почуттів, вчаться бути корисними людям, суспільству.

/Files/images/2014-2015_nr/berezen/kdnz21/КДНЗ№21_05.03.2015_2.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 60

Коментарi