• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Свято Покрови в рідному місті Орджонікідзе

Свято Покрови в рідному місті Орджонікідзе

2014-10-25

/Files/images/2014-2015_nr/jovten/szsh6/СЗШ№6_25.10.2014_7.jpg

Свято Покрови в рідному місті Орджонікідзе

Одне з найбільш шанованих свят

День святої Покрови в нашому місті Орджонікідзе особливий. Адже саме в цей день ми святкуємо його День народження - день єдності усієї міської громади. Щорічно це свято розпочинається щирою молитвою за щасливу долю українців, яка піднімається до небес, щоб святим Покровом Пресвятої Богородиці огорнути рідне місто, рідну Україну. Традиційно святкування продовжується вшануванням пам’яті загиблих воїнів-визволителів, захисників нашої Батьківщини.

З метою сприяння розвитку бойових, трудових, спортивних і культурних традицій міста і в зв’язку із відзначенням Свята Покрови цього року 58 річницю святкування дня міста відзначали по особливому.

Стрімко, яскраво і феєрично відбулося святкування «Буде лад в моїй родині - Буде мир на Україні !». Всі мали піднесений настрій і чекали чогось незвичайного у цей день. Учні та працівники КЗ «СЗШ № 6» не були розчаровані – на них чекала низка захоплюючих заходів:

- святкові збори та урочисті вечори вшанування кращих працівників та ветеранів закладу та проведення благодійної акції «Від серця до серця» - відвідування – вітання ветеранів праці та ВВв;

- вшанування пам’яті загиблих земляків (покладання квітів на братських захороненнях у с.Гірницьке та покладання квітів до меморіальної дошки І.Шатохіна);

- ігрова спортивно-розважальна програма «Тато, мама , я - спортивна сім’я »;

- конкурс дитячого малюнка на асфальті «Діти малюють мир»;

- козацькі розваги «Де козак – там і слава!»;

- конкур читців патріотичного вірша «Я - громадянин України»;

- акція по збору макулатури «Паперовий бум» - турнір «Макулатурінг - 2014»;

- виставка виробів народних умільців, майстрів «Митці Орджонікідзе - за мир!» (мастер–класи , виставки-продажі, дегустації тощо);

- благодійна патріотична акція «Орджонікідзе – за мир!» (збір коштів на підтримку орджонікідзевців, що служать в зоні АТО, та вимушених переселенців зі східних регіонів України);

- флешмоб «Україна – це моя Європа».

Всі підприємства міста відгукнулися на прохання міської влади про допомогу у зборі коштів для підтримки захисників України, що ведуть бойові дії в зоні АТО. Тому, головний акцент робили на овочево-фруктовий ярмарок. Кожний свідомий громадянин міста робив посильний матеріальний внесок у цю благородну справу.

Традиційне підведення підсумків свята міста стало широкомасштабним віншуванням його громадян, невтомних, талановитих, відданих своєму краю з врученням подяк і подарунків від міського голови Цупрова І. І.

У цьому навчальному році почесне І місце отримали працівники та учні КЗ «СЗШ № 6», які спільними зусиллями зібрали 5200грн. - кошти, які при підтримці святої Покрови допоможуть нашим захисникам у скрутну хвилину. Це - найкращий подарунок рідному місту на день народження.

/Files/images/2014-2015_nr/jovten/szsh6/СЗШ№6_25.10.2014_8.jpg

/Files/images/2014-2015_nr/jovten/szsh6/СЗШ№6_25.10.2014_9.jpg

/Files/images/2014-2015_nr/jovten/szsh6/СЗШ№6_25.10.2014_10.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 59

Коментарi