• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Відбулось ЗНО основної сесії з іноземних мов

Відбулось ЗНО основної сесії з іноземних мов

2014-06-03

/Files/images/ЗНО1.jpg

Відбулось ЗНО основної сесії з іноземних мов

У вівторок 3 червня абітурієнти склали тести зовнішнього оцінювання з іноземних мов: англійської, німецької, французької та іспанської.

Упродовж 120 хвилин роботи над тестом учасникам ЗНО з іноземних мов було необхідно розв’язати 43 тестових завдання. Останнє завдання тесту передбачало створення власного висловлювання, за виконання якого абітурієнт зможе отримати від 0 до 14 тестових балів. Максимальна кількість балів за умови правильного виконання усіх завдань дорівнює 56 тестовим балам.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, отриманий результат буде конвертовано у оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати рейтингове місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників зовнішнього оцінювання.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки усіх тестових робіт учасників. Оскільки бланки "Б" з розгорнутою відповіддю перевірятимуться екзаменаторами, визначення результатів має відбутися за 10-15 днів від дня проведення тестування.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з іноземних мов, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками ЗНО у минулих роках.

Про дату та час оприлюднення правильних відповідей на завдання тестів ЗНО з іноземних мов буде повідомлено додатково у розділі Відповіді ЗНО.

Наступним предметом основної сесії ЗНО є українська мова та література. Тестування буде проведено впродовж двох днів: 5 та 6 червня.

Матеріал взято з Освіта.ua

Кiлькiсть переглядiв: 21

Коментарi