Здоровому все здорово

2014-03-19

/Files/images/kdnz22/2014_rk/Айболит.jpg

«Турбота про здоров'я – найважливіша праця вихователя…» В.Сухомлинський

Здоровому все здорово – так говорить народна мудрість.

І, коли діти здорові, добре себе почувають, у них гарний сон і апетит, вони з легкістю виконують якусь роботу, вони жваві і веселі, то і батькам з ними добре.

Однією з умов збереження здоров'я є здоровий спосіб життя.

Здоровий спосіб життя – це сформованість психологічної установки на збереження, зміцнення та примноження власного здоров'я та здоров'я оточуючих, активна діяльність індивіда в цьому напрямку.

Дотримання здорового способу життя впливає на формування, збереження та зміцнення здоров'я, сприяє інтелектуальному і духовному розвиткові особистості, успішному навчанню.

Основним напрямком роботи закладу є оздоровлення та корекція фізичного розвитку дітей за допомогою лікувально-профілактичних засобів, традиційних та нетрадиційних методів загартування та зміцнення психофізичного здоров'я вихованців.

Щоб вихованці дитячого садка №22 «Усмішка» зростали здоровими, у центрі виховання, оздоровлення та реабілітації дітей дошкільного закладу застосовують такі профілактичні процедури:

▲ Відвідування двічі на рік сольової кімнати.

▲ Вживання фіто чаїв у фіто – барі з липою, калиною, а також застосування відвару з плодів шипшини.

▲ Вживання імунностимуляторів. А під час епідемії полоскання горла трав'яними настоями.

Універсальним та дієвим способом оздоровлення або доліковування дітей є проведення фізіотерапевтичних процедур:

▲ УВЧ – терапія;

▲ УФО носа та зіва;

▲ Інгаляція з настоями цілющих трав.

Особливою перевагою фізіотерапії є те, що вплив певного фізичного чинника може сприяти лікуванню та профілактиці багатьох захворювань. Тому проведення фізіотерапевтичних процедур у центрі виховання, оздоровлення та реабілітації дітей дошкільного закладу – це універсальний та дієвий спосіб оздоровлення або доліковування дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 42

Коментарi