Євроклуб «Єдність»

2011-12-03

/Files/images/novini/Изображение 001 олександрівка.jpg

На базі комунального закладу «Олександрівська неповна середня загальноосвітня школа м. Орджонікідзе Дніпропетровської області » працює євроклуб, який отримав назву «Єдність», до складу якого ввійшли учні 5 – 9 класів, всього 15 членів.
Метою та завданням європейського клубу є: сприяння розширенню знань про Європейський Союз та задоволення інтересів та потреб школярів у підвищенні їх політичної культури, пропаганда демократії, громадянського суспільства та європейської інтеграції.
Президентом євроклубу обрано Шишку Дмитра, учня 8 класу. Створено органи самоврядування. Структура євроклубу складається з Ради євроклубу та секцій (культурно – масових заходів, лінгвістична, країнознавча, роботи в інтернеті та листування).
На засіданнях євроклубівці ознайомлюються з історією створення Європейського Союзу, державами - членами Європейського Союзу, їх культурою, традиціями та звичаями, готують презентації, виставки малюнків, реферати, розповіді учнів які побували в європейських державах. Розпочато роботу над створенням сайту з метою активного спілкування з членами євро клубів шкіл міста, області,встановлення зв'язку з клубами європейських держава.
Активними учасниками євроклубу є: Таран Антон, Андрієвець Маргарита, Величко Олександр, Табачок Віталій, Цаларунга Дар’я, Войченко Оксана, Слига Максим, Буташ Даніел. Координує роботу євроклубу вчитель історії та правознавства, спеціаліст I категорії Ігнатенко Лариса Іванівна.

Кiлькiсть переглядiв: 6

Коментарi