Сьогодні – молодий педагог,

завтра - лідер освіти

Автори проекту: Івасіва Лариса Михайлівна, методист ІМЦ УО, Сапун Олена Костянтинівна, методист ІМЦ УО

Учасники проекту:

Для участі у проекті запрошуються педагоги у віці до 38 років, які мають активну життєву позицію, лауреати та переможці різних конкурсів, які самовизначилися в своему бажанні продовжувати свій професійний шлях на керівній посаді

Мета проекту :

створення умов молодим перспективним педагогам і спеціалістам системи освіти проявити лідерські якості та здібності для професійної самореалізації у сфері освіти міста.

Завдання проекту:

- Визначити рівні сформованості лідерської компетентності педагогів.

- Створити інноваційне освітнє середовище для прояву лідерської компетентності педагогів.

Термін дії проекту:

Травень-грудень 2017р.

Орієнтовний порядок виконання завдань проекту

Етапи проекта:

Перший етап «Старт» включає:

1.Прийом заявних документів: резюме та ессе "сучасний лідер - це...".

2.Проведення установчого семінару.

3.Офіційне відкриття заходу. В рамках «Званої вечері», учасники матимуть змогу представити свій творчий погляд на сучасного керівника

Другий етап проекта «Маршрут»:

Реалізація Програми діяльності, яка включає різні форми взаємодії учасників і організаторів проекта:дебати, ділові ігри, дискусії, прес-конференції,тренінги тощо.Це дозволить покращити лідерські якості учасників проекта з урахуванням їх потреб та запитів.

Цей ептап є підготовчим по створенню авторського проекта для вирішення актуальної проблеми в сфері управління освітою.

Третій етап проекта «Автор» включає:

Створення інноваційного проекту по вирішенню актуальної проблеми в сфері управління освітою.Ця самостійна творча діяльність дозволить кожному учаснику проекта проявити свої лідерські якості,здібності та компетентність при розв’язанні професійних завдань.

Четвертий етапа «Лідер» включає:

Презентацію та захист авторского проекту по розв’язанню актуальної проблеми в сфері управління освітою. решению актуальной проблемы в системе управления образованием.

Інноваційний авторський продукт будут оцінювати спеціалісти системи освіти, батьки, педагогічна спільнота.

Підсумком проекта стане група молодих та компетентних спеціалістів, підготовлених для вирішення конкретних задач системи освіти міста, які бажають ефективно працювати в сфері управління освітою.

Широке висвітлення в ЗМІ на сайті УО дозволить підвищити престиж професії вчителя, розкрити перспективи самореалізації молодим і талановитим педагогам.

Кiлькiсть переглядiв: 87