Участь закладів дошкільної освіти у конкурсах та заходах Всеукраїнського та обласного рівня:

Роки №КЗДО Назва конкурсів та заходів
2015 рік КДНЗ №22 КДНЗ №23 КДНЗ №5 КДНЗ №21 1. Дошкільний навчальний заклад №22 фізкультурно-оздоровчого спрямування, завідуюча Євич М.М., залучено до мережі дитсадків Дніпропетровської області для проведення дослідно-експериментальної роботи в рамках міжнародного освітнього проекту «Освіта для сталого розвитку в дії», яку розпочато у відповідності до наказу Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації з 2015-2016 навчального року (наказ від 17.11.2015 року №761/0/212-15). 2. ІІІ місце посів дитячий дует вихованців КДНЗ №23: Жирок Софії і Масловець Єлизавети в обласному конкурсі «Пісенне коло» (музичний керівник Чумаченко Л.О.). 3. Практичний психолог КДНЗ №5 Демченко Лілія Григорівна посіла ІІІ-є почесне місце у фінальному етапі третього обласного конкурсу «Психолог року-2015». 4. Вихователя Олейнікову О.М. нагороджено Грамотою від Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН та редакції часопису «Розкажіть онуку» за активну участь у Всеукраїнській акції «Виховуємо в дітях доброту». 5. У конкурсі Інноваційних розробок і досягнень установ і закладів освіти області у рамках виставки-презентації «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини – 2015» Дипломами переможців нагороджені педагоги: Бойко Т.П. (КДНЗ №23), Євенко В.А. (КДНЗ №11), Кібець О.В., Приходченко А.В. (КДНЗ №13), Садоян І.А. (КДНЗ №3), Котарєва І.І. (КДНЗ №21).
2016 рік КДНЗ №22 КДНЗ №13 КДНЗ №21 КДНЗ №22 1. Музичний керівник КДНЗ №22 Глущенко В.В. посіла почесне ІІ місце в очному турі обласного конкурсу «Музичний керівник – 2016 року» (28 квітня 2016 року). 2. Вихователь-методист Шильнікова Т.П. посіла ІІ місце в обласному конкурсі «Кращий методичний кабінет ДНЗ» (листопад 2016 року). ІІ рейтингове місце у Конкурсі «Інтернет - портал рейтингу освітніх закладів України: кращий кабінет методиста ДНЗ» 3. ІІ рейтингове місце серед 100 кращих ДНЗ України у загальному заліку Конкурсу «Весняні барви нашого ДНЗ» на Інтернет - порталі рейтингу освітніх закладів України – грудень 2016 року (грамота). 4. ІІІ рейтингове місце серед 100 кращих ДНЗ України у загальному заліку Конкурсу «Краще оформлення зовнішньої території ДНЗ - 2016» на Інтернет - порталі рейтингу освітніх закладів України – грудень 2016 року (грамота). 5. Активна участь в обласному конкурсі «Веселі старти» з елементами футболу (грамотою ДОІППО нагороджений колектив КДНЗ №22 від 27.10.2016 року).
2017 рікКДНЗ №5 КДНЗ №21 КДНЗ №221. ІІІ місце в обласному конкурсі «Сталий розвиток – краще майбутнє для всіх» для педпрацівників Дніпропетровської області у номінації: «Розробки заходу або свят, розваг для дітей дошкільного віку з аспектами освіти для сталого розвитку» (вихователь Гадзаман Л.Є. нагороджена дипломом ІІІ ступеню) – квітень 2017 року. 2. І місце на Інтернет - порталі рейтингу освітніх закладів України: «Педагогічний профтест» (нагороджено медаллю І-го ступеня за професійну активність педагогічного колективу згідно з Всеукраїнським рейтингом та сертифікатами – лютий 2017 року). 3. ІУ рейтингове місце серед 100 кращих ДНЗ України у загальному заліку Конкурсу «Кращий логопедичний кабінет ДНЗ - 2016» на Інтернет - порталі рейтингу освітніх закладів України – березень 2017 року (грамота ДНЗ №21 та особисто вчителю-логопеду Томіліній Н.В.). 4. Участь у УІІІ-ій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017» - 15-18 березня (КДНЗ №21 нагороджений дипломом за активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти за підписом Міністра МОНУ). 5. І місце в обласному конкурсі «Сталий розвиток – краще майбутнє для всіх» для педпрацівників Дніпропетровської області у номінації: «Розробки заходу або свят, розваг для дітей дошкільного віку з аспектами освіти для сталого розвитку» (завідуюча Євич М.М., методист Макаренко Л.Л., вихователь Білецька О.В., музичний керівник Глущенко В.В. нагороджені дипломом І ступеню) – квітень 2017 року.
2018 рік КЗДО№13, КЗДО№21, КЗДО№22 ІІ місце за участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм "Нові технології у новій школі" (практичний психолог Дробот Л.В.)
Диплом МОНУ за участь у Х Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій м.Черкаси(директор ЗДО Дощенко І.О. вихователь-методист Романець І.В.)
Сертифікат за участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Сучасні спеціальні освітні послуги в роботі з дітьми з особливим освітніми потребами"м.Нікополь(директор ЗДО Дощенко І.О. вихователь-методист Романець І.В., практичний психолого Янчук І.В.,вчителі-логопеди Овчарова Л.І.,Томіліна Н.В.)
Диплом Національної академії педагогічних наук України та МОНУ за участь у Х Міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті",Подяка завідуючій від президента Національної академії педагогічниїх наук України В.Креміня та директора МОНУ ДНУ "За активну організаторську роботу з упровадження інноваційних технологій в освітню практику"
Бронзова медаль у номінації "Інноваційне освітнє середовище:нові викликир та сучасні рішення." (директор ЗДО Дощенко І.О. вихователь-методист Романець І.В.)Сертифікат учасників за участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "В.Сухомлинський -від пізнання дитини до створення освітньо-виховної системи" (директор ЗДО Дощенко І.О. вихователь-методист Романець І.В.)
Сертифікат за участь в обласному конкурсі творчих проектів закладів середньої та дошкільної освіти" "Ініціатива для стійкого розвитку громади"(вихователь-методист Романець І.В.)
Подяка КЗВО "ДАНО" за участь у конференції "Практика наскрізної освіти для сталого розвитку"(вихователь-методист Макаренко Л.Л.)
Грамота ДОН Дніпропетровської обласної державної адміністрації за участь у освітньому проекті "Інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально- виховний процес"(директор ЗДО Євич М.М., вихователь-методист Макаренко Л.Л.)
Диплом за активну участь у Х Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти"(директор ЗДО Євич М.М.
І місце у номінації "Сучасний український садочок спряння сталого розвитку" у конкурсі творчих проектів закладів середньої та дошкільної освіти"Ініціативи для стійкого розвитку громади"(директор ЗДО Євич М.М., вихователь-методист Макаренко Л.Л.,вихователі Салівончик Є.В.,Зарічна А.О.)
І місце в регіональному інтернет -конкурсі "Арт-погляд"(директор ЗДО Євич М.М.)
Лауреат ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-огляду на кращий стан фізичного виховання (директор ЗДО Євич М.М.)


2019 рікКЗДО№13
КЗДО№22
КЗДО№21
КЗДО№16
КЗДО №5
Участь
- у Всеукраїнському конкурсі авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів "Нові технології у новій школі"- Дробот Л.В.- ІІ місце;
-у Всеукраїнському конкурсі освітніх технологій-2019 (друк матеріалів у освітянських журналах) Сидоренко М.С.Шильникова Т.П. Дерменжи Ю.М.

Участь у
-обласній конференції "Практика наскрізної освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес"- Макаренко Л.Л.-подяка КЗВО "ДАНО";
-Обласний конкурс освітніх проектів "Інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку у навчально-виховний процес"-Євич М.М.,Макаренко Л.Л.-грамота ДОН;
-Х міжнародна виставка"Сучасні заклади освіти"Євич М.М.
-Всеукраїнський Конкурс творчих проектів закладів середньої освіти та дошкільної освіти-,ЄвичМ.М.,МакаренкоЛ.Л.,Зарічна А.О.,Салівончик Є.В.- І місце у номінації "Сучасний уукраїнський садочок сприяння сталому розвитку"Євич М.М.,МакаренкоЛ.Л-
-Науково-практична конференція "Неперервна освіта для сталого розвитку:філософсько-теоретичні контексти та педагогічна практика"
Всеукраїнське заняття доброти Токар І.А. Шведова В.В.Білецька О.В.
Головчиць Ю.О. (сертифікат учасників)
І місце Конкурс дитячих дизайн – проектів «АРТ – ПОГЛЯД(Євич М.М.)
Конкурс кращих моделей закладів сприяння сталому розвитку та інтегрованого розвивального освітнього середовища випереджаючої освіти для сталого розвитку(Євич М.М.)
Диплом ІІ ступеня Фестиваль педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини(Сапранова
Всеукраїнське заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин (Марусиченко В.В.,Сова А.П.,Кишкань О.І) сертифікати учасників
І місце у І міському етапі обласного конкурсу «Від дошкілля до Нової української школи» у номінації - творчий проект «Майбутній першокласник» (Романець І.В.)
Фестиваль педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnіpro - 2019»
Козоброд О.А.-диплом ІІІ ступеня

Фестиваль педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnіpro - 2019»
Дзюбенко О.В.,Волкова Ю.А.Іванюк О.Ю.-диплом ІІІ ступеня
26-27 вересня 2019 року за організаційного сприяння ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» був проведений очний тур ХІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій та міжнародний освітянський форум.

Для участі у Фестивалі надійшло 289 роб іт із 17 областей України, а також Італії, Південної Кореї за різними номінаціями. Переможцями визначено 52 учасника, які представили найкращі роботи, що презентують результати досліджень сучасного змісту освіти, авторські методики, технології,інноваційні методи та форми роботи, моделі навчального та виховного процесів,управлінської діяльності. В номінації: «Інновації у сфері дошкільної освіти» взяли участь і стали переможцями директор КЗДО №21 «Казка» (ясла-садок) Дощенко Інна Олександрівна та вихователь – методист КЗДО №21 «Казка» (ясла-садок) Романець Ірина Вікторівна, які нагороджені Дипломами ХІ міжнародного фестивалю Міністерства освіти ті науки України Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» за презентацію інноваційних технологій в дошкільній освіті. В ході фестивалю педагоги прослухали лекцію від професора Рю Ій Гю Міжнародного Інституту Розвитку Інтелекту на тему: «Освіта Південної Кореї. Сьогодення», взяли участь у роботі MIND - тренінгу від команди Міжнародного Інституту Розвитку Інтелекту, науковій студії з теми: “Психолого-педагогічний супровід морального виховання дошкільників» (Лохвицька Л.В. кандидат педагогічних наук, доцент), майстер – класі «Візуальна медіа грамотність», секційних засіданнях « Інновації у неперервному розвитку професійної компетентності педагогічного працівника».

Матеріали з досвіду роботи педагогів КЗДО №21 «Казка» надруковані у збірнику «Теоретичні та методичні засади сучасної освітньої практики у дошкільній освіті».

Педагоги КЗДО №22 «Усмішка» уже четвертий рік приймають участь в обласній дослідно – експерементальній роботі за темою «Інтегрування змісту випереджаючої освіти для сталого розвитку». Методична база дитячого садка поповнилася новими здобутками, творчими наробками, педагогічними проектами.

26 вересня делегація закладу представляла наробки педагогічного колективу з проблеми: «Формування навичок економічного мислення та екологічних уявлень у дітей старшого дошкільного віку» в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації під час ІІ обласної науково – практичної конференції «Практика наскрізної освіти для сталого розвитку».

Ректором КЗВО «ДАНО» ДОР» В.В. Сиченко та модератором Висоцькою О.Є., завідувачем кафедрою філософії (докт. філософ. н., доцент) високо відзначено роботу закладу та нагороджено. Здобутки педагогів доповнилися Дипломом І ступеню за участь в обласному конкурсі кращих моделей закладів сприяння сталому розвитку та інтегрованого розвивального освітнього середовища випереджаючої освіти для сталого розвитку: «Освітній простір для стійких життєвих звичок» за перше місце у номінації «Освітній простір для стійких життєвих звичок: виховні заходи в інтересах сталого розвитку».Кiлькiсть переглядiв: 127